Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) internet üzerinden

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap)

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) çevrimiçi dinle

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) Çılgın Dedemin Zaman Makinesi geçmişten geleceğe uçuyor, uygarlıkları keşfediyor. Anadolu Türk Uygarlığından Çin Sedi’ne, Mısır Piramitlerinden Maya Uygarlığının sırlarına, Zoya Gezegeni’nden Mars Uygarlığına, geçmişin derinliklerinden geleceğin gizemine soluk soluğa okuyacağınız macera, tarih ve keşiflerle dolu BİLİM - KURGU KİTAPLARI 1-Zaman Makinesinin İcadı 2- Maya Uygarlığının Sakladığı Sır 3- Çağ Açan Fetih 4- Zoya Gezegeninden Kaçış 5- Kayıp Kıta Atlantis 6- Kaşıkçı Elması 7- Mısır Piramitlerindeki Gizem 8- Akdeniz Gölü 9- Kurtuluş Destanı 10- Çin Sedi'ne Yolculuk.

Yazar:

indir kitap

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: DAMLA YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 39,38 TL

Kitap eleştirileri

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap)

chihfan

İnanılmaz kitap! Bana sahip olduğum her şey için minnettar oldum. Sizi içine çeker ve hikayenin bir parçası gibi hissetmenizi sağlar.

2019-12-12 20:40

yangchris

** spoiler uyarısı ** POV'u Antonio'ya çevirene kadar 4 yıldıza doğru gidiyorduk ve daha sonra ilginç değildi. Körelme ve alçakgönüllülüğüne uyarlanırken Gabriels'ın başında olmayı çok isterdim. Antonio biraz sıkıcı buldum: her zaman her zaman kesin, iş kaybı ya da geleceği konusunda endişelenme, Gabriel'in onun hakkında hissettiklerine hiç üzülme. O ve onun klişeleşmiş bir İspanyol olması, m / m Julio Iglesias. [görüntü hatası]

2019-12-10 23:30

planeshop

Julie kuzenlerine eski moda bir vagon treninde, iki yüzlü kutlamayı kutlamak için katılıyor. Julie, beklenmedik bir yaşam sürmek için sabırsızlanıyor, özellikle ata biniyor. Fakat kuzeninin atı büyük bir avuç gibi görünüyor ve Julie onu tekrar sürmekten korkuyor. nisan kuzeni ona gülerken, julie nisanla konuşmayı bırakır. Sen aynı vagondayken cadı o kadar kolay değil! journy koru zorlaştığında Julie kendine neden ilk etapta bu yere gitmeyi düşündüğünü bile düşünüyor. ama sonra tarih yazabilecek inanılmaz bir keşif yapar. Ama atı geri almanın tek yolu var. Harika bir hikaye iyi bir ahlak öğretir, çok sevdim!

2019-12-10 11:38

jeanrocker

Dave Clark’ın The Knucklebook’ı Tim Wakefield bio Knuckler’ın bibliyografisinde listelenmiştir ve hemen okumam gerektiğini biliyordum. Beyzbol’un en zorlu perdesine çeşitli açılardan kısa, ama anlayışlı bir bakış açısı sunan harika bir kitap: nasıl atılır, nasıl vurulur, nasıl yakalanır, nasıl aranır, diğerleri arasında. Clark’ın yazıları net ve erişilebilir; Phil Clark’ın çizgi çizimleri aydınlatıcı ve kullanışlıdır; birkaç büyük sürahi tipik olarak esrarengiz ve epigrammatiktir. Çok öğrendim.

2019-11-30 04:03

violetta_design

Modern Japon hayalet hikayesinin ustası Yamada Taichi'nin anlatıları doğaüstü olayları modern kent yaşamıyla harmanlıyor. Her ne kadar kurmaca bir tür "hayalet hikayesi" olarak kabul edilse de, bu yalnızca trajedileri için bir arka plan görevi görür. En son çevrilen romanda, Bir Süre Uçmayı Hayal Etmedim romanında, tutkulu aşk bağlarının yenilendiği ve sonsuza dek kaybolduğu bu güzel hüzünlü hikayelerde zevk almak için başka bir fırsat ediniriz. Asıl karakter Taura, orta yaşlı bir şirket adamı olarak göründüğü gibi, orta yaştaki bir krizle mücadele ediyor, hastanede garip ve yalnız bir kadın olan Mutsuko ile karşılaştığında tekrar aşkı buluyor. Ancak bu aşk ilişkisi, alışılmadık bir durum, çünkü altmış yedi yaşında. Yaşlı kadın tarafından aldatıldığını farkettiğinde ilk başta tiksinir, ancak daha sonra her karşılaşmayla daha dikkat çekici hale gelen gençlik ve güzelliğinin keşfi üzerine, erkekçe içgüdülerine döner ve kaçak bir aşk ilişkisini sürdürür. Mutsuko ölmeden önce çok az zamanın bir arada bırakıldığını anladıklarında ikinci mutluluk şansları paramparça olur, çünkü anlaşılmaz bir ters yaşlanma bozukluğu nedeniyle bir hiçliğe dönüşür. Taura'nın karakteri ilginç bir karakter. Mutsuko'nun gelmesinden sonra tamamen güçlü bir canlılıkla başka bir adam oldu. Birçok rolde bir insandır: tutkulu bir sevgili, sevecen babası, sempatik sırdaş, ama çoğunlukla büyüleyici bir hayal yanılsamasında tutulan bir hayalperest.

2019-11-29 21:43

davidshearon

inanılmaz. romanlarının geri kalanını dört gözle bekliyoruz

2019-11-28 04:36

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) okumak itibaren EasyFiles

5.8 mb. indir kitap

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) indir itibaren OpenShare

5.5 mb. indir ücretsiz

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) indir itibaren WeUpload

4.3 mb. okumak kitap

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) indir itibaren LiquidFile

3.1 mb. indir

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) indir içinde pdf

5.1 mb. indir pdf

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) indir içinde odf

5.5 mb. indir ODF

Çılgın Dedemin Zaman Makinesi (10 Kitap) indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub