Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam internet üzerinden

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam çevrimiçi dinle

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam Çocuk yogası, çeşitli hikâyeler eşliğinde ve oyunlarla yapılan yoga hareketleri, nefes çalışmaları ve dinlenmeden oluşur. Beden farkındalığını, yaratıcılığı ve konsantrasyonu artırır. Çocuklar yogayla kendilerine güvenmenin önemini kavrar ve kendilerine güvendiklerinde daha başarılı olabileceklerini fark ederler. Bu kitapta çocukların rahatlıkla anlayabileceği, resimlerle desteklenmiş çocuk yogası hareketlerini ve çocuklarla yoga yapmak isteyen yetişkinlerin ihtiyaç duyacakları bilgileri bulabilirsiniz. 4 yaş ve üstü tüm çocukların, ayrıca yetişkinlerin de yararlanabileceği hareketlerin tamamı, yoga eğitmeni Özlem Göçek’in yılardır yaptığı yoga çalışmalarının ışığında bir araya getirilmiştir.

Yazar:

indir kitap

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: KAKNÜS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam

nathdesign

Güzel bir kitap. Biraz yavaş başladı, ama bir kez başladı ve Dresden yeteneklerini daha fazla gösterdi, hızlı bir şekilde okundu ve işler sonunda bir araya geldi. Bir sonraki kitabı okuyacağımdan emin olacağım. Kitabın sahip olduğu mizah anlayışını gerçekten çok takdir ediyorum, özellikle Harry Potter hayranı olduğum için büyülü şeyleri etkiliyor.

2019-12-05 13:29

davidshearon

İhtiyacım sadece benim için iyiydi. Bu kitaptaki pek çok fikrin az gelişmiş olduğunu ve her yerin gerisinde olduğunu gerçekten hissettim. Çok garip ve garipti. Neredeyse ters Twilight gibi oldu. Washington yerine Maine, kız soğuktan nefret eder, kız uyuyormuş gibi hissetmez, kız sonunda incinir ve hastanede rüzgâr alır ... Vampir için düşen kız yerine, kurt adam için düşer. Alacakaranlık'la birlikte, Edward ve Bella arasındaki bağlantının, ikisinin arasında bir şey hissettiğime inanıyordum. İhtiyaç duyduğumda Zara ile Nick arasındaki bağlantıyı anlamadım, nasıl bir araya geldiler? Arkadaşlık dışında bir dahaki sefere ve öpüşdükleri bir dakika bile hissetmedim !? Zara'nın Gram Betty'sini ve yeni arkadaşları Is ve Devyn'i sevdim ama kitapta çok büyük bir rol oynamadılar. Genel olarak kitabın ciddi şekilde aşağı yukarı olduğunu düşündüm. Bir dakika, iyi bir fikir gelişiyormuş gibi hissettim, sonra bir sonraki sadece unutuldu. Ayrıca, Zara'nın söylediği şeyler çok garipti ... neredeyse gerçekçi değil. Mesela, kolu kemiğin dışarı çıkmasıyla kırılmış ve hala Ian ile konuşmaya çalışıyor. Benim için çok çok garipti. Muhtemelen yazının daha iyi olup olmadığını görmek için bu serideki bir sonraki kitabı okuyacağım, ancak bir serideki başlangıç kitabı için, bunun tamamen bitmiş gibi hissettim.

2019-11-28 13:30

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam okumak itibaren EasyFiles

3.5 mb. indir kitap

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam indir itibaren LiquidFile

5.9 mb. indir

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam indir içinde pdf

3.4 mb. indir pdf

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam indir içinde odf

4.6 mb. indir ODF

Çocuklarla Yoga Hareketleri ve Sağlıklı Yaşam indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub