Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) internet üzerinden

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt)

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) çevrimiçi dinle

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) Büyük bir birikim ve Türkçe adına büyük bir kazanç. Türkçe deyimler, yeteri kadar tartışılmış ve sınıflandırılmış olmadığı için M. Ertuğrul Saraçbaşı’nın uzun yılar boyunca emek verip göz nuru dökerek hazırladığı, 13. 126 made içeren Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü bu yüzden cesur bir atılım. Bu madeler için yazılan her açıklama, 2. 67 edebiyat ve düşünce eserinden tarama yoluyla çıkarılmış 23. 18 cümle ile örneklendiriliyor. Dil, bir anlatma, anlaşma ve düşünme aracı, deyimler ise bu aracın zenginlik ölçütüdür. Dilin sıradanlığını bozan, ona güç katan deyimler, aynı zamanda edebiyatın da anlam ve renk derinliği kazanmasında etkili olur. Hemen her dilde olduğu gibi Türkçede de söz zenginliğine bakarken deyimlerin dünyasında dolaşır, kendimizi bir hazine odasında hisederiz. İşlenmemiş hazine ile kulanılmadan bir kenarda unutulmuş deyimler arasında bağ kurulabilir. Türkçe deyimler üzerine çalışmak, kolayına kaçınca pek de ürkütücü değildir, güç olanı seçerseniz otundan, taşından, keseğinden arındırılmamış kuru bir tarlada çiçek yetiştirmeye benzer.

Yazar:

indir kitap

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: Yapı kredi yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 80,00 TL

Kitap eleştirileri

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt)

mijalluria

En son üç artı haftayı bir kitap okuyarak geçirdiğim en son zamanı hatırlamıyorum. Geçmişe bakarsak, belki daha hafif bir okuma ile alternatif kraliçe bölümleri almalıydım, ama bunu etkileyici buldum ve daha sonra ne olacağını görmek isteyerek motive oldum. Kuru değil, aslında çok eğlenceli, bunu çok yoğun buldum. Ancak tüm Edwards ve Isabellas'ı dürüst tutmaya devam etmek yavaştı, herhangi bir zamanda hangi tarafın hangi tarafta olduğunu takip ediyordum - bağlılıklar sürekli değişiyordu, güvenilen müttefikler birbirlerini çift geçiyor, sadakatler oluşuyor ve kırılıyordu. Bu kadar dikkat göstermenin ödülü, gerçekten sürükleyici bir öyküler dizisiydi. Keşke bunu Niccolò Rising'den önce okuyabilseydim, sadece o zamanlar Avrupa'yı kavrayacak entrikaları daha sağlam bir şekilde anlayabilmek için - hayatımın çoğunu ve bir yetişkinin bilgisi ile şimdiye kadar yetişen tarihi engelli biri oldum. dünyanın çalışmaları çok eğlenceli. Ve beni bir sonraki Wolf Hall taksitine özlememi sağladı. Tarih ve politika meraklıları ve sabırlı, özenli okuyucular için önerilir.

2019-12-02 23:55

tanushamj

Sadece Sunny'nin hikayesini okuduğumu ve çok sevdiğimi itiraf etmeliyim. Bunu başkalarını okumak için daha sonraki bir günde tekrar alabilirim ama şu anda Sunny'nin serisine gidiyorum.

2019-11-29 21:04

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) okumak itibaren EasyFiles

5.1 mb. indir kitap

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) indir itibaren OpenShare

4.6 mb. indir ücretsiz

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) indir itibaren WeUpload

5.7 mb. okumak kitap

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) indir itibaren LiquidFile

3.5 mb. indir

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) okumak içinde djvu

5.9 mb. indir DjVu

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) indir içinde odf

3.9 mb. indir ODF

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub