Airman Cross Police Gitar Askısı internet üzerinden

Airman Cross Police Gitar Askısı

Airman Cross Police Gitar Askısı çevrimiçi dinle

Airman Cros Blue Gitar Askısı Materyal :10PolyesterUzunluk:150cm Polyster gitar askı ucu ek deridir Gitar askılarının üzerindeki resimler kaliteli baskıdır Gitar askısı uzunluğu ayarlanabilir.

Yazar:

indir kitap

Airman Cross Police Gitar Askısı çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 29,00 TL

Kitap eleştirileri

Airman Cross Police Gitar Askısı

1007690776bdb1

Lola'nın yaşamı oldukça iyi gidiyor, ancak ailesi ondan 5 yaş büyük bir erkekle çıktığı için çok katı olmasına rağmen. Yeni komşular içeri girene kadar. Ama yeni değiller. Lola'nın yanında 2 yıl öncesine kadar yaşamış olan Çan ikizleri, Kriket ve Calliope oluyorlar. 2 yıl önce Cricket Lola'nın kalbini kırdığında. Şimdi hayatı parçalanıyor gibi görünüyor. Lola artık Kriket'ten ya da duygularından kaçınamıyor, artık her yerde ortaya çıkıyor. Kriket ile Just Friends olmayı ve rocker erkek arkadaşı Max için iyi bir kız arkadaş olmayı öğrenmeyi öğrenmeli. Ama çok iyi çalışmıyor gibi görünüyor. Lola ve Boy Next Door, Anna ve Fransız Öpücüğü kadar iyiydi. Lola ve kostümlerini, Kriket'i ve garip icatlarını, Lindsey ve suç çözmeyi, Lola'nın çok koruyucu babalarını, Lola'nın doğum annesi Norah, Calliope ve artistik patenlerini ve hatta Max'i, zaman zaman biraz pislik olmasına rağmen sevdim. . Temel olarak, bu kitapla ilgili her şeyi sevdim. Görmekten çok mutlu olduğum tek şey mi? Anna ve St. Clair aslında romanı örttüler. Onlardan geçerken bahsedilmelerini bekledim, ama aslında sohbetleri var ve hatta Lola ile arkadaş. Lola beni Max'le olan varlığıyla delirtti. Max tipik dövme kaplı, rocker, grup üyesi, eski erkek arkadaşı. Onun için şarkı yazdı, Lola'nın Baba'nın Pazar çorbalarıyla uğraştı ve tatlı anlarını yaşadı, ama yine de. Kriket değildi, bu yüzden onu sevmedim. Kriket ise Lola'nın kalbini kıran ilk aşkıydı. Sadece bu ikisi arasındaki tarih, onların bir araya gelmelerini sağladı. Özellikle Kriket şimdiye kadarki en tatlı çocuk olduğu için. Bu çok duygusal bir hikayeydi. Lola birçok iniş ve çıkıştan geçer. Aptalca bir şey yaptığını biliyor, ama yine de yapıyor ve bunun sonucunu daha sonra ödüyor. Max'in The One olduğunu düşünüyor, ancak daha sonra Kriket için kendisinden gizlemek istediği çelişkili duygulara sahip. Okurken midenizde kelebeklerin, şişkinliğin ve bazı gözyaşlarının (veya en azından biraz üzüntünün) olmasını bekleyin. Anna'yı ve Fransız öpücüğünü sevdiyseniz, bunu da seveceksiniz. Bu, en kısa zamanda okumanızı tavsiye ettiğim harika bir aşk hikayesi.

2020-01-17 04:20

andreeadaniela

Ugh, öyleyse, bazen hoşunuza giden ama iç çevrenizden birinin gerçekten boğaz yumruklamak istediğiniz biriyle nasıl tanışmadığını biliyor musunuz? Ve ona bir şey söyleyemezsin çünkü o kadar yakın değilsin ve onları hayatın Venn Şeması'nda seninle ve onunla kesiştiği insanlarla kavramak için yeterince sık görmüyor musun? O adam Maynard ve o kız Jennica. Ve tıpkı hayatta çok sık olduğu gibi, Maynard kitabı bu iğrenç-bot-şapka-giydirme-yapma-sessiz-filmlere-hakkında-köpek-bok-ve-düşünme-bu- "haysiyet" e sürükler - birlikte olacakları yerlere gitmeyi bıraktığın sözcük yer. Delson kötü bir yazar değil, ve hızlı bir okuma, bu yüzden hey, onu her zaman alabilir ve okuduğum güne uyum sağlamak için alışılmadık derecede hassas olup olmadığımı görebilirsiniz.

2020-01-14 11:41

puzzle1102cda3

Ne kadar eğlenceli bir kitap!

2019-12-02 12:06

denji

Hikaye büyüleyici, ancak JE'nin yazı stili talaş hakkında yazmış olabileceği kadar güzel ve lirik ve kitabı da aynı şekilde sevebilirdim.

2019-12-01 04:35

artmaniak

Filmi gördükten sonra tekrar okumak zorunda kaldım!

2019-11-29 23:10

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Airman Cross Police Gitar Askısı okumak itibaren EasyFiles

5.1 mb. indir kitap

Airman Cross Police Gitar Askısı indir itibaren OpenShare

5.1 mb. indir ücretsiz

Airman Cross Police Gitar Askısı indir itibaren WeUpload

3.4 mb. okumak kitap

Airman Cross Police Gitar Askısı indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Airman Cross Police Gitar Askısı çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Airman Cross Police Gitar Askısı okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Airman Cross Police Gitar Askısı indir içinde pdf

5.9 mb. indir pdf

Airman Cross Police Gitar Askısı indir içinde odf

5.5 mb. indir ODF

Airman Cross Police Gitar Askısı indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub