Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi internet üzerinden

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi çevrimiçi dinle

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi  -  Ebru Kış-Ali Selçuk AÇIKLAMA 9, 10, 1 ve 12. sınıflar Türk Edebiyatı müfredatına ve sınavlara yönelik soru bankasıdır. Cumhuriyet edebiyatı soruları, üniversite sınavlarındaki "eleyici sorular"a kaynaklık edecek biçimde geniş kapsamlıdır.

Yazar:

indir kitap

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: ALTIN ANAHTAR YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 39,50 TL

Kitap eleştirileri

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi

jiteshahuj007c

Iwish I lived in this world...like SOO badly!!!

2020-09-13 11:24

miss_kazz

Wally bir güvenlik görevlisi bu yazarı önerdi, çünkü yıllar önce orada çalıştığı zamanki detaylar aynıydı.

2019-12-02 04:50

stephanopierini

Bunun BAT formülü mü başlattığını bilmiyorum ama bu yazarın kitaplarının çoğu ile aynı satır boyunca devam ediyor. Karakterler sevimli ama çoğu bu yazar tarafından okuduğum eski kitapları hatırlatıyordu. Eğer diğerlerini okumadıysanız, bundan hoşlanacaksınız. Diğerlerinden herhangi birini okuduysanız, bu aynıdır. "Ah, ah, ben" .... ve "sadece" nın aşırı kullanımı beni gerçekten yıprattı ve bu kitabı sonsuza dek sürükledi. Buradaki seks sahneleri diğerleri ile aynıdır, şu ana kadar tüm BAT kitaplarında yer alan şimdiki "nihai güven gösterisine" kadar.

2019-12-01 01:50

greggforeman

Bu kitabı gerçekten sevmek istedim ve Janzen'in sesini duydum, ama sonunda HEA'yı satın alamadım ve ben de umrumda değildi. Regan McKinney, kayıp büyükbabası Wilson'u aramak için gönülsüz bir şekilde güvenli dünyasına adım attı. Onu geçmişten utanç verici bir patlamaya yol açan bir ipucunu takip ediyor Quinn Younger. Regan, hayatını güvende ve güvende olmaya, büyükbabasına ve küçük kız kardeşi Nikki'ye bakmaya adamıştır ve feci bir evliliğin ardından, bir erkek için hiçbir şey riske girecek kadar hareket etmedi. Ancak Quinn - eski araba hırsızı ve şu anki Hava Kuvvetleri kahramanı - on beş yıl önce uzaktan birbirlerini istila ederek bir yaz geçirdikten sonra Regan ile özel bir bağlantı paylaşıyor. Tekrar karşılaştıklarında, Regan Quinn’in ne yapacağından emin değil. Ulusal kahraman mı? Hırsız mı? İkisinden de biraz? Tek bildiği onu daha önce olduğu gibi merak ediyor ve büyükbabasını bulmak için yardımına ihtiyacı var. Quinn'in aklında Regan'ın ne yapacağı konusunda hiçbir şüphe yok - on beş yıl boyunca tutulduğu ve sevildiği kız ve bu kez kızı almasını engelleyecek hiçbir şey yok. Tek sorun Regan'ı ve ailesini korumanın bir yolunu bulması ve bunun üzerine kötü adamları yakalaması. Janzen'in sesi, Suzanne Brockmann'ın bulduğum en yakın sesi ve bundan çok zevk aldım. Quinn’in şeytanla ilgilenme tutumunu ve Regan’ın saçma sapan hassasiyetini sevdim. Devamlı yem, ezici ve aksiyon sahnelerinin yoğun olması durumunda yeterince ilginçti. Ne yazık ki, bu sevdiğim şeylerin kapsamı ile ilgili. Zıplayan POV'lar, sıkışık bir zaman çizelgesi, tekrarlayan iç diyalog ve arabalarla ilgili çok fazla ayrıntı sevmediğim şeylerin çoğunu oluşturuyor. İki ana kahramanın çoğu, kimsenin daha derin karakterinde gerçekte neler olup bittiğine dair bir fikrimiz olduğunu bilmiyordum. Dört mü vardı? beş? Storylines devam ediyor ve hiçbiri bana karakterlerinin yaşamlarını, düşüncelerini, geçmişlerini, geleceklerini bırakmasınlardı. Quinn'den elde ettiğimiz tek şey Regan'ı ne kadar istediği ve ona nasıl aşık olduğu ve hala onu sevdiği idi (onu tekrar ilk gördüğünde bile tanımadığı halde). Regan’dan daha çok incredous korku ve şehvet oldu. Karakterlerinden herhangi birini daha derinlemesine keşfetmek için yeterli zaman ya da kelime sayımı yoktu ve sonunda, ILY'leri değiştirdiklerinde, birbirlerine gerçekten ve gerçekten aşık olduklarına inanmak için hiçbir nedenim yoktu. Bir sonraki kitabın (Hristiyan'ın) alıntıları benzer bir yöne öncü göründüğü için, diziye devam edeceğimi bilmiyorum, ama en azından şimdi biliyorum. C +

2019-11-29 13:56

anaselalami_anas

Bu okuduğum ilk kitap. 9 yaşındayken okudum. Her şey böyle başladı ...

2019-11-28 12:26

snovaon1

Rick Riordan'ın 'Percy Jackson ve Olympians' serisindeki başyapıtı, garip bir şekilde 'The LAST Olympian'. Bu kitap, orta yaştaki krizinin ortasında Percy ile başlıyor (eğer o kadar eski yaşıyorsa). Kitap, 16 yaşını doldurmadan bir hafta önce başlıyor ve dünyayı pratik olarak sonlandıracağı öngörülüyor. Tartarus'taki en derin ve en karanlık uçurumun içinde sıkışıp kaldığı sanılan Typhon, kayboldu ve ABD'de Kronos, Zamanın Efendisi'nin emri altında, Olimpiyat tanrılarını ve onun yolundaki herhangi bir şeyi yok etmeye eğildi. Tanrılar, Typhon'u içeremediklerinde, Percy ve Camp Half-Blood'daki müttefikleri Olympus Dağı'nın tek gerçek savunmasıdır. Kronos'un ordusunun gün geçtikçe büyüdüğü gerçeğinden bahsetmiyorum bile. Parlak tarafta (yaklaşmakta olan mahkum olabildiğince parlak), önceki kitaplardan Percy'nin tüm arkadaşları, Olympus, New York ve son olarak Olympus Dağı için yapılan son mücadelede kan ve canavar tozu lekeli kılıçları kadar parlak parlıyorlar. Dünya. Rick Riordan'ın çarpıcı hikaye anlatımı, bu kitabın neden olduğu kadar iyi olmasında büyük bir rol oynuyor. En karmaşık dili kullanmasa da, Riordan, Percy'nin alaycı düşüncelerini ve cesur hareketlerini, her şekilde olduğu gibi gerçek bir aksiyon-macera romanı okuyormuş gibi hissettirmek için kullanıyor. İlk cümle gibi yorumların okunması: "Dünyanın sonu bir pegasus arabamın kaputuna indiğinde başladı" veya "... ve onu (Kronos) maviyle çekerek kalıcı saygımı kazandı plastik saç fırçası "yardımcı olamaz ama kitapta neler olup bittiğinden bağımsız olarak sizi gülümsetir. Sonuç olarak, 'Son Olimpiyat', sizi daha iyi bir film için ümit veren şaşırtıcı derecede komik bir yanı olan bir aksiyon-macera kitabıdır. (P.S.- Diziler bitmedi! 'Kayıp Kahraman' yeni bir dizinin, yeni karakterlerin ve farklı bir planın takip kitabı.)

2019-11-28 10:13

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi okumak itibaren EasyFiles

4.6 mb. indir kitap

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi indir itibaren WeUpload

5.8 mb. okumak kitap

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi indir itibaren LiquidFile

5.6 mb. indir

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi okumak içinde djvu

4.3 mb. indir DjVu

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi indir içinde odf

4.2 mb. indir ODF

Altın Anahtar Lys Türk Edebiyatı Soru Hazinesi indir içinde epub

4.3 mb. indir ePub