Aralık Bilgisi-Muammer Sun internet üzerinden

Aralık Bilgisi-Muammer Sun

Aralık Bilgisi-Muammer Sun çevrimiçi dinle

Aralık Bilgisi-Muamer Sun Aralık Bilgisi - MUAMER SUN, METİN MUNZUR Kitap, seslerin aralıklarını öğreten bir defter-kitap özeliğindedir. Oku - Gör - Babble - Öğren - Denetle yöntemiyle yazılmıştır. Konservatuvarlarda, müzik öğretmeni yetiştiren üniversitelerde, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümlerinde, öğretmenin ve öğrencinin işini kolaylaştıran bir elevated railway kitabı olarak tasarlanmıştır.

Yazar:

indir kitap

Aralık Bilgisi-Muammer Sun çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: SUN YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,50 TL

Kitap eleştirileri

Aralık Bilgisi-Muammer Sun

cerve86

SYMPATH / VAMPIRE KING'İ DÜŞÜN! O tarz mohawk, için için yanan ametist gözleri, kötü çocuk gülümsemesi ve ondan sızan seks ... Bu kitapla ilgili her şey benim için AŞK SEVGİ !!! Rhevenge ile "tanıştığım" andan itibaren onunla ilgilendim! Onu daha fazla tanımak istedim, ona çekildim ve onun arkasında "bir şey" olması gerektiğini biliyordum! BOY, "Lover Avenged" da onun hakkında ortaya çıkarılan her şeyi benimle AÇIK olarak gördüm. Sadece Rhev'e daha fazla aşık olmakla kalmadım, aynı zamanda mutlak favorim oldu. Onun kan yoluyla bir "kardeş" olmadığını biliyorum, ama o ağızdan ağzı ile bir "kardeş", bu yüzden bana göre, bu hala iyi. Acı dolu deneyimleri beni kalbim kırmıştı ama o sempatik prensesden kurtulduktan ve haklı olarak onunkini devraldığında TAMAMEN SEVDİM. Ve Ehlena için YAY !! Şimdi bu ne istediğini bilen bir tekme eşek kadın / shellan !! Onun peşinden gittiği için çok mutluyum .... Ve lütfen bu kitaptaki Wrath'ın yürek parçalayan hikaye hattına da dokunabilir miyiz? Adamım, onu hissettim mi? Ama gerçek bir lider ve kral olarak, o thorugh çalıştı !! Xhex & JM .. tüm söyleyebileceğim ... Lover Mine için bekleyemiyorum! John nihayet tekme kıçı olacak ve ben onun "HIS" ne peşinden gitmek için sabırsızlanıyorum! WOO HOO! Bu kitap MÜKEMMEL!

2020-01-13 08:37

tianxuechun

Bazı bölümlerde sıkıcı ... ve karakter arasında "kıvılcım" eksik. Derinlik yok. İkinci kitaba bir şans vereceğim. Umarım daha iyidir !!!

2020-01-07 14:42

vdas

Yeni bir Hilary McKay kitabı okumak ne kadar muhteşem! Caddy'nin Dünyası, Cassons ailesinin destanında öncüllerine kadar yaşadı ve Caddy'nin yaşamdaki tuhaf davranışını açıklamak için uzun bir yol kat etti. Bill’in Londra’ya taşınmasının, sırlarla evdeki şeylerin değişmesinden dolayı en çok yaralanan kişi olduğunu bana duygusal bir anlam ifade ediyor. Diğerleri bir emanet eşliğinde sunuldu ve her zaman önderlik ettiği harum hayattan farklı bir hayatı hayal bile edemiyorlardı.

2019-12-11 17:15

371764187e468

Julie Kagawa'nın Demir Kraliçesi, Iron Fey serisinin üçüncü kitabı. Önceki kitaptan Demir Kızı, Yaz Mahkemesi'nin prensesi Meghan ve Kış Mahkemesi'nin prensi Ash; Her ikisi de peri dünyasından uzak insan dünyasına sürgüne gönderildi. Sonunda drama özgür. Ya da öyle düşündüler. Meghan sadece Ash ile peri dünyasından ve tüm politikalarından uzak, huzurlu bir yaşam sürdürmeyi umuyordu. Ancak, demir fey bir kez daha güçleniyor. Bu kez hem Yaz hem de Kış Mahkemelerini devralmaya daha güçlü ve daha kararlıydılar. Yeni yöneticileri olsa da tam bir sahtekarlıktır. Yeni Demir Kral aslında Meghan, ancak bu yeni pozisyonu kabul etmeyi ya da yozlaşmış sahte kralın dizginine devam etmesine izin verecek mi? Ve Meghan, yaz kralı olan babasına nasıl tepki verecek ve geri dönüp kavga etmesini isteyecek. Tüm peri politikalarına geri çekilmek ve Ash ile ayrılmak zorunda kalmak. Kagawa bir kez daha Meghan ve Ash için heyecan verici bir macera daha yazmayı başardı. Ne zaman bittiğini sandığın zaman, Kagawa başka bir bükülme atar. Tamamen tahmin edilemez. Sahip olduğum tek şikayet, sonunda dev uçurum askısı olurdu. Bunun nasıl sonuçlanacağını öğrenmek için bir sonraki kitabı okumak için sabırsızlanıyorum. Sadece Meghan ve Ash için mutlu bir son istiyorum.

2019-12-08 18:07

mirkobenedetti

İkinci Dünya Savaşı'nın sona ermesinden 1960'ların Uzay Yarışı'na kadar olan yılların iyi yazılmış bir açıklaması. Temelde askeri ve bilimsel bir hesaptan ziyade politik bir yorum olan Brzezinski, hem Amerika'da hem de Sovyetler Birliği'nden hem içinde hem de içinde yer alan paranoyayı, yanlış bilgiyi, propogandayı ve politik mücadeleyi açıklayan bir anlatı oluşturmak için iyi araştırılmış öyküleri sunarak gazetecilik kimliklerini gösteriyor. bu Soğuk Savaş düşmanları arasında. Alman V1 ve V2 roket projelerinde ustalaşan eski Nazi bilim insanlarının kazandığı içgörü, kendi kitabına, özellikle süper güçlerin İkinci Dünya Savaşı'nın sonunda bu bilim adamlarını kendi askeri amaçları için "yakalama" yarışlarına layık görülüyor. Böylece onları savaş denemelerinden ve diğer soruşturmalardan korumaktadır. Brzezinski, her iki ülkede de pek çok üst düzey siyasi figürün saygısızlığını ele geçirdi, ancak uzay uçuşu için gerekli engin insan gücünü ve kaynakları tanımlamak için yeterince çaba sarfettiğine ikna olmadım.

2019-12-04 12:02

jeguelre

Bu kitabı bitireceğim için kendimi aldatmayı bırakmanın zamanı geldi, aylar önce bir şey, her şey için daha ilgi çekici bir şey bulmak için onu terk ettim. Burada söylenecek iyi bir şey bulmak için uğraşıyor. Hikaye orijinal değil, karakterler doğrudan çok sevilen yazarlardan kaldırılmış gibi görünüyor ve yazı sakar ve dolaşıyor. Kuşkusuz, Eragon'un onu kasıktan tekmeleyerek bir kötüyü yendiği bir nokta beni güldürmüştü. Yazılı sahnenin esasına göre değil, kitabın geri kalan kısmı kadar saçma olduğu için.

2019-11-29 05:14

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aralık Bilgisi-Muammer Sun okumak itibaren EasyFiles

4.7 mb. indir kitap

Aralık Bilgisi-Muammer Sun indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir ücretsiz

Aralık Bilgisi-Muammer Sun indir itibaren WeUpload

3.7 mb. okumak kitap

Aralık Bilgisi-Muammer Sun indir itibaren LiquidFile

4.1 mb. indir

Aralık Bilgisi-Muammer Sun çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aralık Bilgisi-Muammer Sun okumak içinde djvu

3.6 mb. indir DjVu

Aralık Bilgisi-Muammer Sun indir içinde pdf

5.7 mb. indir pdf

Aralık Bilgisi-Muammer Sun indir içinde odf

3.8 mb. indir ODF

Aralık Bilgisi-Muammer Sun indir içinde epub

3.5 mb. indir ePub