Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur internet üzerinden

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur çevrimiçi dinle

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur CELALEDİN’İ MEVLANA’LAŞTIRAN ŞEMSİ TEBRİZİ’NİN KİTABI… Yedinci ve en tesirli bıçak darbesi ensesine gelir boynu sağa doğru bükülmüştür. Dervişler yere kapanmasını bekleye dursun. Şems Hz. Peygamberin şu hadisini sesi boğuk mırıldanır: “Alah’a kavuşmayı isteyeni Alah prosecutor sever” Dervişlerden birisi sırtına tekmeyi vurur. Yüzüstü taş zemine kapanır, dudağı patlamış, dişleri zemine dökülmüştür Siyah feracesi kanlar içinde bordoya dönmüştür. Saçlarından tutarak kafasını kaldıran dervişin niyeti Şemsin başını gövdesinden ayırmaktır Baş derviş engeler. Bırakın son nefesini versin. Sonra prosecutor en yakın bir kuyuya atın. Kıyafetine sarp atın. Avluyu yıkayın. Sabah ile yola çıkarız. Şems hala son nefesini vermemiştir Sile taşının üzerindeki başını hafifçe göğe kaldırır ve: “Alah ne güzel sevgilidir. Rabim sana aşığım. Ve bu canı sana hediye ediyorum. ” Mevlana içeri girer, mendili koklar eli titreyerek açar. İçinden san kağıda yazılmış bir not çıkar: “Yemin ederim ki ölümümün gözlerinin önünde olmasını isterdim. Gör ki aşk için ölmek ne demekmiş. ” Mevlana olduğu yere düşüp bayılmıştır. Geceden sonra doğan ve kalplerin çölerini cenetlere çeviren bir gözyaşı bu. Çoraklaşmış ve çöle dönmüş kalpler, açın sadrınızı! Aşkın gözyaşları, lark lark, sağanak sağanak, üzerimize damlıyor, bakın gökyüzüne, nasılda aşk yağıyor.

Yazar:

indir kitap

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: KARATAY AKADEMİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 20,00 TL

Kitap eleştirileri

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur

mogosky

Seyahat ederken, gidip gelirken, duş alırken, vb. Sesli kitabı dinledim. Tipik Kathy Reichs. Eğlenceli, ama dünyayı parçalayan değil.

2019-11-29 12:12

vladr

Zorunlu okuma! Cookie Mueller, aynı zamanda gerçekten keskin ve çılgınca komik olmak için bu nadir hediye ile inanılmaz bir yazardı. Asimetrik kazak elbisesinin eteklerini öpmek, dürüst olmak gerekirse, yaşamları hakkında mizahi yazılar yapan mevcut yazarların hiçbirinin uygun olmadığını sanmıyorum. Bu, çok genç yaşta öldüğü ve göreceli olarak küçük bir çalışma grubunu geride bıraktığı bir trajedi. Bu kitap, bir Havuz Boyalı Siyah'ın İçinde Temiz Su ile Yürüyüşü'nün, artı çılgınca nadir bölümlerinin, yayınlanmamış çalışmalarının ve dergiler için yazdığı sütunların makalelerinin çoğunu toplar. Tıbbi tavsiye sütunundan alıntılar için sadece bir yıldızı vuruyorum çünkü yasal tıbbi tavsiye olarak oldukça saçma ve korkutucu.

2019-11-29 00:32

webarmada

Küçükken bu kitabı bir düzine defa okumuş olmalıyım, yeterince eşya alamadım. b 'c' nin asla sığmadığı ve sadece kendi dünyamdan kaçmak istediğim olduğunu düşünüyorum. Birçoğunu tekrar okumak için bir özlemim var, bu yüzden herhangi biri varsa, bana borç vermek isterler. . .

2019-11-28 13:30

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur okumak itibaren EasyFiles

5.4 mb. indir kitap

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir ücretsiz

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur indir itibaren WeUpload

3.5 mb. okumak kitap

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur okumak içinde djvu

5.9 mb. indir DjVu

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur indir içinde pdf

4.1 mb. indir pdf

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur indir içinde odf

5.6 mb. indir ODF

Aşkın Gözyaşları (Ciltli) - Sinan Yağmur indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub