Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal internet üzerinden

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal çevrimiçi dinle

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal Mor Şapkamı Gören Oldu Mu? “Babam Duymasın” ve “Benim Babam Sihirbaz” adlı öykü kitaplarıyla okurlarını keyifli bir yolculuğa çıkaran Aytül Akal’dan, baba çocuk ilişkisi üzerine kaleme alınmış yepyeni bir öykü kitabı: “Babamın Sihirli Küresi”. 191 yılında çıktığı çocuk edebiyatı yolculuğuna hiç ara vermeyerek, okurlarına yüzden fazla eser armağan heaven on earth Aytül Akal, yeni kitabında hayatın içinden sımsıcak üç öykü sunmuş sevenlerine… “Babamın Sihirli Küresi”nde, üçüncü sınıfa giden bir öğrencinin okul ve aile yaşantısına ayna tutan Akal, kitapta yer alan tüm öyküleri birbiriyle ilişkilendirerek genel kurgunun belirli bir ahenk içerisinde akışını sağlamış. Bu yönüyle kitap klasik öykü formundan ayrılarak mor şapkasıyla kitabın merkezine oturmuş dokuz yaşındaki bir kızın günlüğü haline dönüşmüş âdeta… Sahibinin bile gözünden sakındığı, herkesin takmak için can atığı mor bir şapka, vur döndür oyunuyla çaresizce ikiye ayrılan bir dünya küresi ve ansızın gelen baharın okuldaki etkileri… Çocukların okumaktan büyük keyif alacakları sürprizlerle dolu bu öyküler, ara satırlarında Türk kültürü ve tarihi hakında çeşitli ipuçları vermeyi de ihmal etmiyor. Aytül Akal’ın renkli anlatımıyla gözlerimizde canlandırdığı eğlenceli okul atmosferi, Mustafa Delioğlu’nun muhteşem bir hayal gücüyle yoğurduğu neşe dolu çizimleriyle birleşerek çocukların elerinden bırakmak istemeyecekleri bir kitap ortaya çıkarmış. Bakalım dünya falınızda sihirli küre size hangi ülkeyi işaret edecek?.

Yazar:

indir kitap

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: UÇAN BALIK YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal

mokeformotion

Bu kitabın öncülüyle ilgili heyecanlıydım. Güçlü bir kadın karakterini severim ... dolayısıyla Buffy'ye olan son takıntım. Ne yazık ki, bu kitap benim için biraz fazla eylem ve yeterli karakter gelişimi idi. 24 izliyor gibiydim ... ve hayranı değilim. Mercy'nin tüm arkadaşları / erkek çıkarları ve onlarla olan ilişkileri, hikayenin kendisinden çok daha fazla ilgiliydi. İlk kez bir kitap okuduğumda, durup kiminle konuştuğunu düşünmek zorunda kaldım. Sanırım bunun nedeni çok fazla karakter gelişimi olmadı ... sadece hayatına giren ya da giren tüm erkeklerin isimleri. Umarım dizi daha iyi olur, bu yüzden bir sonrakini deneyeceğim.

2019-11-29 23:10

phoebetan

Bu yüzden kafam karıştı, çünkü bazı şeylerin ne olduğunu bilmiyordum ve neredeyse yarı yarıya vazgeçtim çünkü 'büyük şokçular' ın çoğu o kadar öngörülebilirdi ki, cassia'nın ne kadar kalın olması gerektiğini vay. Sonunda yaptığı seçime tamamen katılmıyorum ve gerçekten bir sonraki okumak için can sıkıcı olamıyorum ama başka bir şey yoksa, sadece arka plan karakterlerinin çoğunda ne olacağını görmek için bakacağım, çünkü gerçekten çoğunu sevdim !! Genel olarak, can sıkıcı ama xander ve ky hakkında daha fazla bilmek zorunda kaldı!

2019-11-29 05:48

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal indir itibaren OpenShare

3.2 mb. indir ücretsiz

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal indir itibaren LiquidFile

4.7 mb. indir

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal okumak içinde djvu

3.7 mb. indir DjVu

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal indir içinde pdf

3.8 mb. indir pdf

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal indir içinde odf

3.2 mb. indir ODF

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal indir içinde epub

5.6 mb. indir ePub