Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 internet üzerinden

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 çevrimiçi dinle

Beyaz Ölüme Direnen Aşkın Rengidir Dünyaların birinde, hızla yayılan ölümcül bir virüs, bilimadamları ve hükümetlerin yoğun çabalarına rağmen, bütün canlıları yok etmek üzere. Diğer dünyadaysa yasak bir aşk, Çember olarak da bilinen direnişçilerin her an sonunu getirebilir. Bu iki dünyanın arasındaki tek köprü olan Thomas, birini kurtarayım darken ikisini birden kaybedebileceğinin farkında. Şimdi yaklaşan kıyamet öncesi, onu bir girdap gibi içine çeken duygularından ve olaylardan sıyrılıp tarihi yeniden yazmanın bir yolunu bulmak zorunda. iki dünyanın kaderi tek bir adamın elinde. Yaşam. Ölüm. Aşk. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. YEŞiLdeki kaos, SiYAHtaki dehşet ve KIRMIZIdaki ihanetten sonra Çember görülmedik bir güçle karşı karşıya. Büyük Takipin son saatlerinde verilen bir karar her şeyi sonsuza kadar değiştirebilir. "Eğer hâlâ Çembere girmediyseniz, renklerin gizemini bir başka ağızdan dinlemenin hiçbir anlamı olamaz. Orada olanları hiç kimse Ted Dekkerın karate sözcüklerinden daha ihtişamlı yansıtamaz. " - Fantastic Fiction.

Yazar:

indir kitap

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: Martı Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9786055420390
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3

laurenschroer

Tanrım, bu harika bir kitap! Ama bu versiyonun en iyi çeviri olduğunu düşünmüyorum; biraz tıknaz. Pantolonunda şeytan kedisi olan herhangi bir kitap iyi olmalı.

2019-12-20 06:30

tyjdavis

Ben Tamora Pierce'in genç yetişkin fantezilerinin hayranıyım, Tamora'ya kim sorduğumda çocukluğundan kitaplarını seven bir arkadaşının dehşete düşmesinden sonra yetişkin olarak keşfettim Zaman zaman bu şortlarla görülebilen vaaz veren bir politik doğrulukta düşebilir, ancak aynı zamanda fantazide en güçlü kadın kahramanlar arasında, ama sadece Genç Yetişkin'de yazıyor. Aktif, kick-ass kahramanları ile Stephenie Meyer'in Alacakaranlık Efsanesi'ne karşı mükemmel bir sayaç ve yaratıcı büyülü alemleri yaratıyor. Kitaplarım arasında favorilerim Keladry ile Küçük Serinin Koruyucusu ve Aly ile birlikte iki Trickster romanı. Bu kitaplar Tortall'de (romanlarının çoğunda olduğu gibi) bu antolojideki altı öyküde yazılmıştır. Buna ek olarak, yüksek fanteziye sahip üç masal, bir kentsel fantastik ve bir ana akım kurgu eseri var. Bu kitabı verdiğim nispeten düşük puan, kısa filmlerini romanları kadar çekici bulmadığımı yansıtıyor. Bazıları gibi ben de öykünün hayranı değilim - kısa formda parladığını düşündüğüm yazarlar var, hatta uzun kurgularını bile geçiyorlar - Stephen King ve Isaac Asimov akla ilkbaharda. Fakat Pierce'in dünya kurma ve karakter geliştirme yeteneklerinin kısa formda en büyük avantaj olarak gösterildiğini sanmıyorum ve eğer onun için yeniyseniz bu kitapla başlamazdım. Bu hikayelerin gerçekten güçlü kısa hikayelerin "yumrukları" olduğunu sanmıyorum, bunun yerine birçoğu daha uzun ve daha fazla etken olmalarını diledi - bu konuda Pierce'in kesinlikle istediğiniz karakterleri yazdığını kanıtladım. oyalanmak! ("Kayıp" veya "İspat Zamanı" nın Arima'sı veya "Mimic" in Ri'sini daha fazla görmeyi çok isterim.) "Eğer bir Tamora Pierce hayranıysanız, tadını çıkarmak için çok şey var. İşte. Ölümsüzler dizisini seviyorsanız, muhtemelen Qiom'un masalını anlatan “Elder Brother” a, muhtemelen Numair elma ağacı “Kitten” bakış açısından “Ejderha Masalı” dır. "genç ejderha Daine evlat edindi. Karga adamı Nawat ve arkadaşı olan Trickster kitaplarından doğan yarı karga / yarı insan üçüzleri hakkında "Nawat" kitaptaki en uzun masaldır - roman sayfasında 70 sayfa. Bazen, açıkça belirtildiği gibi mizahi değil, insan ve hayvan karışımında çok garip ama sonuçta garip bir şekilde dokunan, biraz TMI squicky buldum. Lioness Quartet'in karakterlerine dayanan Tortall-temelli hikayem, aslında bir fantazi unsuruna sahip değil. “Devekuşlarının Öğrencisi” adlı kitabı açan öykünün keyfi, Kylaia'nın dövüş sanatlarını gerçek hayvanların yakından gözlemlenmesinden nasıl geçirdiğidir. Devekuşundan kötü bir vuruş ve zürafalardan bir yumruk attı ve "zebralardan daha fazla vuruş, aslanlardan gelen çift el saldırısı ve fillerden gelen yumruk darbesi" hakkında bilgi aldı. Ayrıca Pierce'in bir kentsel fantezi hikayesi olan “Huntress” in gerçekten çok korkutucu olduğunu gördüm - belki de Central Park ayarı benim gibi yerli bir New Yorker için eve çok yakın. Sonunda, Beka Cooper'ın yeni romanı Mastiff'in tüm romanın serbest bırakılması düşüncesine salyanan bir iltifat var.

2019-12-06 04:49

mojca

Tom Jones ilk roman olarak kabul edilir. Nerede olacağını kesinlikle görebiliyorum, çünkü birçok yönden hala bir hikayenin akışıyla yazılmış olmayan bir metnin özelliklerine sahip. İlginç, eğlenceli ve pek çok yönden oldukça sinsi, ama aynı zamanda, nadiren, uzun, gereksizce ayrıntılı bir şekilde başa çıkmayı da başarıyor - ve sizden, gerçekten de, sizden, mor nesir ve kitap uzunluğu için ayrıntılı ve yüksek toleranslı olma isteğime sahip olduğum için kendimi seviyorum. bir iltifat değil - ve cüretkar bir iyi, bilgili editöre ihtiyacım var. Ders için okudum, bu yüzden söyleyemem, günahlarım için, çok istekli bir şekilde içine girdiğimden, ama aynı zamanda deneyimlerimde olduğu gibi, okumaya gönülsüz ya da gönülsüz değildim. kitap denemeye değer. Genel olarak, hayal kırıklığına uğradığımı söyleyemem. Kendimi dönemin nosyonlarından, tarihsel arkaplandan ve Fielding'in çok abartılı göründüğü özelliklerden eğlendirdiğimi gördüm; Aynı zamanda, kendimi daha güzel taraflardan bazılarının üzerinde parlarken, birisinin kitabı alıp “sıkılaştırılmasını” dileyerek hikayenin akışını biraz daha iyi hale getirmek ve okuyucuyu biraz daha az eğimli hale getirmek dileğiyle buldum. sayfaları giderken çevirmek için. Kuşkusuz, hikayenin kendisi sosyal hiciv ve ortam için ikinci sırada yer alır; Büyüleyici ya da benzersiz bir arsa okumak için Tom Jones'u okumazsınız; sosyal komedi için okudunuz ve yazar ayrılıyor. Böylece, bir roman olarak arzu edilmekle birlikte çok fazla şey bıraksa da, kesinlikle bir kitap olarak kendini taşır.

2019-11-28 21:08

junyi85

Kendimi bu kitabı bırakmayı ya da en azından bunu yapmakta isteksiz buldum. Gerçeğe ne kadar dayandığını merak ediyorum, ama aynı zamanda havayı bilmek ve mahvetmek de istemiyorum.

2019-11-28 14:31

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 okumak itibaren EasyFiles

5.5 mb. indir kitap

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 indir itibaren OpenShare

4.1 mb. indir ücretsiz

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 indir itibaren WeUpload

5.4 mb. okumak kitap

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 indir itibaren LiquidFile

3.2 mb. indir

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 okumak içinde djvu

5.8 mb. indir DjVu

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 indir içinde odf

5.9 mb. indir ODF

Beyaz The Circle (Çember) Serisi 3 indir içinde epub

5.6 mb. indir ePub