Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var internet üzerinden

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var çevrimiçi dinle

Handan Yalvaç Arıcı, yeni kitabında tarihimizin en önemli ilim-bilim adamlarına kendi dilerinden günümüz gençlerine mektuplar yazdırıyor. Hangi çocuk asırlar öncesinden bir mektup almak istemez ki! Çocuklar kendilerine gelen bu mektuplarla Ali Kuşçu’yu, Biruni’yi, Evliya Çelebi’yi, Farabi’yi, Hezarfen Ahmet Çelebi’yi ve İbn-i Haldun’u tanıyacak, kendi dönemlerinde nasıl bir çalışma ve fedakârlıkla günümüze isimlerini ulaştırdıklarını öğrenecek. Aynı zamanda Malarky Dedem 1 Dedelerimden Mektup Var kitabı çocuklara derslerin, yani matematiğin, quagmire bilgisinin, Türkçenin, tarihin eğlenceli ve keyili bir şekilde nasıl öğrenileceğini,ders çalışmanın nasıl eğlenceli bir faliyete dönüşeceğini anlatıyor. Malarky Dedem 1,hiç kuşkusuz çocuklarımıza örnek şahsiyetlerin örnek hayatlarını keyifle okuma fırsatı sunuyor.

Yazar:

indir kitap

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 16,00 TL

Kitap eleştirileri

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var

dmkostylev

Yarışın, kültürün ve diğer pek çok izm'in karmaşıklığı tek bir okumada paketlendi.

2019-12-31 07:26

yangchris

Çok ilginç bir özet olan Tyson, bilim adamı için bilimi yerleştirmek ve olmayan küçük gezegen hakkında bir hikayeye yerleştirmek için harika bir iş çıkarır. Kitap aynı zamanda uygun bir uzunlukta saatler içeriyor (200 sayfadan az). Tyson, sayfanın sayılmasını sağlamak, çok memnun olmak için (en azından benim için) sadece onu sürükleyip gereksiz dolgu eklemez.

2019-12-04 22:58

loubairmahfoud

Aslında bu kitabın ilginç olacağına söz veren Vampir Avcısı Buffy'nin Uyuyan Güzel olacağını düşünmüştüm. Uyuduğu sırada tecavüz eden alt metnini 'bir öpücükle' uyandırdı. Ne yazık ki, bu kitap gerçekte çok fazla tecavüz etmemeyi başaramazken, neredeyse her yoldan beni kızdırdı. Demek kahraman, Rose, Uyuyan Güzel. Uyanır ve öğrenir a) Uyurken bir trol tarafından tecavüze uğradı ve b) P.S. Tanıdığınız herkes öldü, ancak c) Siz de trol avcılığındaki kazançlı bir kariyeriniz olabilir. Bak, bunun istediğim bir yere gideceğini düşünmüştüm! Ancak yarı elf yarı vampir yarı troll yarı iblis bebekler ve goolies'te bireysel ve toplu olarak tekmelemek istediğim bir aşk-ilgi alanı içinde hızla tıkanır. Kahramanımızın kime güveneceğini bilmediği het romantizmini biliyorsun, karanlık bir sırrı olan Dashing McBroodington mı, yoksa gizli bir karanlığı taşıyan Brooding Dashingworth? Birini biliyorsun. Bazı yanlış anlaşılmalar onu Dashingworth'un kollarına sürüklediğinde McBroodington'ı sevdiğine neredeyse karar verdi ve sadece Dashingworth'un bir cad olduğunu ve McBroodington'un karanlık sırrının aslında onun korkunç keder blah blah olduğunu keşfetmesi için onu uzaklaştırdı. ? Kitabın gideceği yerin bu olduğunu sanıyordum. Elbette, Rose's Fairy Boss (Troll-katletme Bond'una göre M), buharlı bir görünüm vermek ve sonra ortadan kaybolmak arasında sırlarını saklıyor ve etrafında titriyor. Tabii ki, onun yarı vampir, yarı peri çırağı, bir kadının "elime" düştüğünü, çapkın olduğunu gösteren bir işaret olduğunu düşünüyor. Ama elbette yeterince uzun süre takılırsam, kötü adam olarak açıklandığı zaman, birisini geldiği zaman verilmiş birini görebilir miydim? Hayır. Aman tanrım hayır. Demek istediğim, sadece sonsuza dek sürmekle kalmadı, Rose, sadece Grabass üzerinden keşfedip, özlem duyduğu şeyin bağlanması ve şaplak atılması olduğunu, Rose filizli peri kanatlarının değil 1/4 peri, komplodan yarıya kadar, SADECE bunların hepsi değil. Fakat son sayfada, kitabın beni, bu iki göt ile üçlü olarak yer aldığı bir devam filmi için hazırladığını keşfettim. Seni sevmiyorum, sanırım orada oturdum ve beş dakika boyunca yemin ettim.

2019-12-02 00:42

loganmooney

Bir kitap kulübü harika bir kitap bulmanıza yardımcı olduğunda onu seviyorum! Bu süper hızlı bir okumadır. Dereceme göre, muhtemelen benim için bir 4.5. Fransa'da savaş sırasında bu olaydan haberdar olmadığımı itiraf etmeliyim. Hikaye sana musallat olacak.

2019-12-01 17:28

uwesuelflohn

Yazma öğretmenleri için kaynak.

2019-11-29 00:33

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var okumak itibaren EasyFiles

3.9 mb. indir kitap

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var indir itibaren OpenShare

3.7 mb. indir ücretsiz

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var indir itibaren WeUpload

5.2 mb. okumak kitap

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var indir içinde odf

5.5 mb. indir ODF

Bilge Dedem 1: Dedelerimden Mektup Var indir içinde epub

4.8 mb. indir ePub