Esrarıengin Arkeolog internet üzerinden

Esrarıengin Arkeolog

Esrarıengin Arkeolog çevrimiçi dinle

Esrarıengin Arkeolog "Arkeoloji" ve "mimarlık", günlük anlamlarını hemen anladığımızı sandığımız iki kavram. Felsefe anladığımızı sandığımız kavramlara nüfuz etmemizi sağlayan bir sorgulama, bir derin kazı etkinliği. Ne ki bu düşünme sorgulama etkinliği geliştirilmedikçe, bize öğretilen kavramları, kulanmalık gündelik anlamları üzerinden düşünmeye, anlamlandırmaya hapsolduğumuzu farketmeyen bir konuşma ve tartışma "özgürlüğünü" sürdürür gideriz. Kuşkusuz durum, sadece bazı kavramlarla sınırlı kalmayan, -bilimsel/ kültürel- kulandığımız bütün kavramlarla olan ilişkimizi karakterize eden bir durum. Sözgelimi "atom" kavramından, "doğruluk", "gerçeklik", "zihin", "demokrasi", "özgürlük", "adalet", "erdem", "bilim", "felsefe", "tarih", "toplum", "şir". bütün kavramların yorumuna kadar uzanan bir sorun yumağı sözkonusu. Bu kitapta yer alan yazılar, özel bir okura, kendo çözümleme dolayımından seslenen yazılardan oluşuyor. INTENSITY "özel okur"un farklı zekâ (derin duyarlık) kımıltılarının her okurun derinliğinde uyanması umuduyla bir hayatın dolayımına kazınan çiziktirmelerden.

Yazar:

indir kitap

Esrarıengin Arkeolog çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 12,00 TL

Kitap eleştirileri

Esrarıengin Arkeolog

suitoho53b5

Hayatta kalma kitapları hakkında çok fazla şey okudum. Söylemeliyim ki, çok uzun zamandır hiç bu kadar çok gülmedim. Forest Griffin bir MMA savaşçısı ve hayatta kalan bir kişi gibi görünüyor. Bu kitabın kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmaya ilişkin bazı ilginç gerçekleri ve fikirleri var. Ayrıca, kapak bir ipucu verir gibi, mizah ile doldurulur. Onu seveceksiniz bir okuma verin. Evet bu komik. Ancak tüm dürüstlüklerde bunun gerçek bir hayatta kalma el kitabı olduğunu söylemek, 1968’li bir V.W. böceği klasik bir Avrupa spor otomobil. Tabii Avrupa ve klasik ama bir spor otomobil değil. Bu sadece şehir etrafında atmak için eğlenceli bir otomobil. Peki, bu kitabın hayatta kalma konusunda bazı fikirleri var. Kıyamet ve nasıl olabileceği hakkında düşünmenizi sağlar. Kemikleri nasıl ayarlayacağınız ve arabanın nasıl sıcak olacağı konusunda size bir ipucu verecektir. Ama onu hayatta kalma İncil olarak kullanmayı planlamayın. Size bir cehennem kahkaha verecek bir konu olarak hayatta kalma kitabı. Sadece kapağa bakın ve kitabın ciddiyeti hakkında bir ipucuna sahip olacaksınız. Bu kitabı okuduğumda kendimi o kadar çok gülerken ağladım. Bir dahaki sefere bir kitapçıda birkaç sayfa oku ve ne demek istediğimi anlayacaksın. Bu kitap, şişman bir insanın sıkıştığı ve banyoda durduğu ve ayak bileklerinin etrafındaki pantolonunun içinde durduğu, "Yardım et, içeri girdim ve çıkamıyorum!" Diye bağırması kadar komik. İnan bana, ilk elden karışıklığa şahit oldum. Birisini dışarı çıkarmak için bir durak açmak için itfaiyeyi aramanız gerektiğinde çok üzücü. Buradaki Walmart banyosunu geçip, yaşadığım kasabada yürürken gülmem gerekiyor. Kitabı oku bu komik.

2019-12-15 17:01

lucianoff46

Yaratıcı. Koyu. Tamamen steampunk. Oldukça kavrama. Serebral. Geniş. Bu benim ilk Meiville kitabımdı. O dışarıda. Orası dışarıda. Kuşadamlar. Frogmen. Çoklu varoluş düzlemleri. Sonsuz aşılanmış ve yeniden yapılandırılmış yaratık kümelenmeleri. Yani, gerçekten orada bir yer. Kesinlikle çok modern steampunk bilim kurgu. Meiville'in çok büyük ve iddialı bir hayal dünyası kurması için bir armağanı var. Onun nesli tam anlamıyla sürükleyici ve kıvrımlı kenarda dengeler. Bunun üzerinden geçebilirsen, ödül oldukça fantastik. Bu okuma biraz zaman alıyor - kitabın ilk üçte biri için dünyayı ve geniş bir sahtekar galerisi kuruyor. Gerçek hikaye yarı yolda başlar. O zaman yarışlara kapalı - eğer o kadar uzun süre sıkışıp kalmışsanız, son yarısı toplam sayfa çeviricidir. Neredeyse ilk yarı boyunca birkaç kez aşağı koymak. Sonunda, bu hikayenin saygın devamı olan "Yara İzi" ni almadığım ve vuramadığım için çok mutlu oldum.

2019-12-07 22:57

finwin

İyi kitap

2019-11-30 06:48

agnessolymos

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım. Fransız aksanıyla konuşurken yazar / anlatıcıyı tercih ettiğim için 3,5 yıldız vermeyi tercih ederim. İngilizce kısımlarını biraz acele ediyor gibiydi. Bence gergindi. Bu küçük oyunda düşünce için çok fazla yemek var. Biriyle yaşadığımdan bu yana çok anlayışlı bir Fransız'ın aklına bakma fırsatı bulduğumu hissettim. Bir çok şeyi açıklıyor: dikkatsizlik, uzaklık, dostluk ... Devam edebilirdim ama sonra neden Fransızları bu kadar çok sevdiğimi merak edersiniz. Bu kitabı okumanın en iyi yanı, Amerikan / Anglo-Sakson değerleri ve Fransız ile karşılaştığım algılarla ilgili, eliyle ekmek bıçağıyla dilimleyene kadar Angelo ile olan algılarıydı. (Evet, kokan peynirli bir baget yiyordu.) Çok etkileyiciydi. Hatta Amerika'da herkesin nasıl bu kadar kibar ve arkadaş canlısı ve yardımsever olduğunu nasıl sevdiğini anlattı. Ayrıca en iyi şakayı / anekdotu "İki Adam ve Bir Kadın" duydum. Kültür hakkında çok apropos (biraz klişeleşmiş). Okumak istersen bana e-posta gönder.

2019-11-28 00:24

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Esrarıengin Arkeolog okumak itibaren EasyFiles

4.5 mb. indir kitap

Esrarıengin Arkeolog indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Esrarıengin Arkeolog indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Esrarıengin Arkeolog indir itibaren LiquidFile

4.6 mb. indir

Esrarıengin Arkeolog çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Esrarıengin Arkeolog okumak içinde djvu

3.9 mb. indir DjVu

Esrarıengin Arkeolog indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

Esrarıengin Arkeolog indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

Esrarıengin Arkeolog indir içinde epub

4.7 mb. indir ePub