Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber internet üzerinden

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber çevrimiçi dinle

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debie Macomber Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debie Macomber Burası Gül Limanı Oteli… Gelen her konuk, burada hayatına dair ikinci bir şans yakalıyor. Geçmişiyle barışıyor, geleceğine umutla bakıyor. Kırılan kalpler Gül Limanı Oteli’nde onarılıyor, hastalıklar burada iyileşiyor, dostluklar pekişiyor, aşk acıları unutuluyor. Bir yandan bozulan nişanının üzüntüsünden kurtulmaya, bir yandan da büyükane ve büyükbabasının elinci evlilik yıldönümünü organize etmeye çalışan Anie ile kanserle mücadele ederken yılar öncesinde kalmış aşkına yeniden kavuşan Virgin mary otelin şimdiki konukları. Otel sahibi Jo Marie ise bir yandan Sedir Koyu’na alışırken, öte yandan öldüğü düşünülen kocasının geri döneceğine dair inancından hiç vazgeçmiyor. Gül Limanı Oteli’nin sıcak ve keyifli ortamı, yürekleri ısıtan hikâyeleriyle yeni konuklarını bekliyor.

Yazar:

indir kitap

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: EPSİLON YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber

dimbaida5e29

Gerçekten iyi ve ne bekliyordum değil. Rash'un küçük Appalachian toplulukları açıklaması oldukça karanlık ve korkunç olabilir, ancak aynı zamanda doğru bir şekilde ölüdür. Kuzey Carolina, Madison County'de yaşayan bir lise okulu olan Travis Shelton, yeni bir balık avlama deliği ararken bir kenevir tarlası bulur. Ekstra para için küçük bir ilaç satıcısına satmak için birkaç bitki çaldı. Daha fazlası için geri döndüğünde, ayağı, yetiştiriciler, kısır Toomey'ler tarafından bırakılan bir ayı tuzağına karışır. Yaralanmasının ardından, Travis'in babası onu dışarı çıkarır. İlk bitki grubunu satın alan satıcı Leonard Shuler ve sonsuza dek uyuşturucu kullanan kız arkadaşı ile birlikte hareket eder. Leonard, Travis için baba figürü olur ve GED'ini bitirmesine yardımcı olur ve üniversiteye başvurması için teşvik eder. Ne yazık ki, erkekler hayatlarını düzene soktuğunda, Toomey'ler şiddetli bir geri dönüş yaparlar. Sonunu sevmedim-- Gereksiz derecede dramatik olduğunu düşündüm (Tam açıklama: son zamanlarda neredeyse kitapların sonunu hiç sevmiyorum. Bence kişisel bir başarısızlık olabilir.) Aksi takdirde, bunun müthiş bir kitap olduğunu düşündüm. Döküntü gerçekten küçük dağ topluluklarının insülaritesini ve oradaki hayatı işaretleyebilecek umutsuzluk ve anlamsızlık duygusunu anlamış gibiydi. Tam olarak canlandırıcı değil, ama okuduğuma çok sevindim.

2019-12-29 08:15

gero82

Tanrıya şükürler olsun ki Sovyetler yaptıkları delice şeyleri ayrıntılı bir şekilde belgeliyorlardı, yoksa böyle güzel kitaplar olmazdı. Stalin'in Rusya'sında yalnızca vatandaşlık sanatı olarak adlandırılabilecek şey hakkında gerçekten cezalandırıcı bir vaka incelemesi. Birinin vatandaşlığını devam ettirmek, belirli bir yasa ya da gelenek ya da egoya takılmakla kolayca sona eren bir danstı. Sovyet sisteminin deliliği burada tam anlamıyla yürürlüktedir, çünkü Alexopoulous pek çok insanın karşılaştığı vatandaşlığa (genellikle Gulags'ta zaman geçirdikten sonra) giden yolları izlemektedir. Belki de yolculukların kendisinden bile daha dikkat çekici olanı, çoğu zaman değil, suçlulara sık sık sürgünlerini harcadıktan sonra vatandaşlıklarını geri vermeleriydi. Çılgın.

2019-12-16 04:27

arcanstudio

Bu kitabın diğer incelemelerine göz atarken, pek çok insanın Catcher noktasında parladığına inanamıyorum - yani, kederle ilgili bir kitap. Elbette, Holden rahatsız edici bir ergen ve hepsi (günün ilk bilinçdışı Caulfieldism işte), ama aynı zamanda yas tutuyor. Ve gizli bir alt metne benzemiyor - ilk otuz sayfada, tekrar tekrar ortaya çıkan Allie'nin ölümünden bahsetti. Holden'in annesi kesinlikle ondan hayal kırıklığına uğradı, ama Allie'nin ölümünden beri zaten "bütün gece sigara içiyor". En düşük anlarında, Holden'ın konuştuğu Allie. Kardeşinin ölümü - ve kendisini sandığını düşündüğü gibi aşağılık kalması - büyük mutsuzluğunun gerçek nedeni. Kitaptaki en önemli karakter asla görünmez. CITR'nin evrensel ergen çekiciliği olduğu kadar, çok özel ve kişisel bir tür kaybı olduğu kadar genç olmanın da olduğunu hiç düşünmedim.

2019-12-06 22:32

musicaaolonge

** spoiler uyarısı ** İlk "kim yaptı" dan size söyleyen bir cinayet gizemi. Sadece inanmak istemiyorsun. Ve sonra neden olduğunu anlarsın ve tüm kitap mantıklıdır. Genelde, bir cinayet gizemi, size kimin yaptığını söylemekten ibaret değil, birkaç kişi için sebep olduğu gibi bir dava açmakla ilgilidir. Bu kitap, sebepsiz bir cinayet gibidir, sonunda daha küçük bir çocuğu öldürmek için çok zorlayıcı bir sebepten dolayı sizi daha da kötü bir şeyden kurtarmak için şaşırtılana kadar.

2019-12-06 01:58

ealp19987a01

Yayınlanan her yerfıstığı kitabını ekleseydim, tüm listemi kaplardı, bu yüzden bunu bir temsilci olarak ekleyeceğim.

2019-12-04 01:11

pu_ch0480c8

Tanrım, bu kitaptaki ürün yerleşimleri ve marka referansları en üstte. Her şey bu Bluetooth'du ve Wiki bunu. Her gerçekleştiğinde, beni hikayenin hemen dışına çıkardı. Sonunda okumayı bıraktım.

2019-12-02 07:38

kucenterpo04fd

Şaşırtıcı araştırmalar ve notlar, bir Afrikalı Amerikalı'nın bu en eski romanına eşlik ediyor. Köleleştirilmiş biri tarafından yazılmış böyle bir romanın varlığı, özel sömürü hikayeleri ve usta-köle ilişkilerinin "türleri" El Sanatları'nın bunu kölelikle ilgili bir roman olarak okuması gerektiğini söyler. Henry Louis Gates'in takviyeleri, tarihi bir belge olarak okunması zorunlu kılar. 4 başlangıçta durdum çünkü El Sanatları'nın karakterleri ve komploları, köleleştirilmiş saha işçilerinin büyük çoğunluğunun deneyimlerini pek ortaya çıkarmadı.

2019-11-30 08:59

norkey

Angel’ın Zirvesi, Robyn Carr’ın Virgin River serisinde bir diğeri ise kitapların daha iyi ve daha iyi olmaya devam ettiğini kanıtlıyor. Bu sıcak U-2 pilotu Sean Riordan ve Franci Duncan'ın hikayesi. İki yıl boyunca bir çift olarak, Franci evlilik ve çocuk istedi; Sean, kendilerini işe aldıklarını hissetti, ancak yüzüğü veya halı farelerini istemedi. Romantizmin kötü bir şekilde sona ermesi ile ilişkilerin bittiğini söyledi. Franci’nin tarafında, hamile olmadığı söylenmedi. Sean'ın işlenmediğini hissetmek, kalbinin içinde olmasaydı “onurlu şeyi yapmasını” istemedi, bu yüzden annesine kaçtı. Vivian ve kızı kuzeye taşındı ve Eureka ve Redding'de çalışmalarını yaptı - Vivian, doktorun ofisinde tıbbi asistan olarak ve kız Rosie, doğduktan sonra Franci, tıbbi helikopter çalıştıran bir uçuş hemşiresi olarak çalıştı. Bu arada Sean, Virgin Nehri'ndeki Beale Hava Kuvvetleri Üssü'ndeki fazla izni yakıyor. Franci'yi unutmadı ve onu bulmak için birkaç girişimde bulunduktan sonra, birkaç kısa vadeli tatmin edici ilişki dışında, tek başınaydı. Bir gece, Arcata'daki bir barda durur ve birader Luke ve yeni karısı Shelby'ye biraz yer açar ve Franci'yi bir grup kadınla keşfeder. Onu gördüğüne sevinmedi ve kızına sahip olduğunu paylaşma eğiliminde değildi - en azından henüz. Sean'ın Franci'yi koruyan bir kamyoncudan dayak aldığı bir süpermarket otoparkındaki kargaşanın ardından, onu konuşmaları için onu aramaya ikna eder. Franci, kötü bir şekilde biten bir üniversite profesörü ile bir akşam yemeği randevusu veriyor ve profesör onu eve bıraktığında, Sean caddenin karşısına park ediyor. Onu kapıya kadar takip ediyor ve isteksizce konuşmasına izin veriyor ama Rosie hakkında bir şey söylemiyor. Konuşma cazibeye kapılırken Sean tutkulu olur ve birlikte inanılmaz bir gece geçirirler. Ancak ertesi sabah, dört evinde yaşayan Vivian, Rosie'yi Franci’lere götürür ve Sean ömür boyu şok alır. Bir çocukla nasıl konuşacağı hakkında hiçbir fikri yok, ancak kısa bir süre sonra bu üç buçuk yıllık periyi Riordan kızıl saçlı ve yeşil gözlü - geniş “Iwish Rose” ile tanımak istediğini öğrendi. Jack’in düzenleyicilerinden bir miktar yardım onu yolda başlatır ve günler ukala geçerken Sean onun tamamen farklı bir tarafını keşfeder. Franci'yi kazanmak farklı bir konudur. Diğer Virgin Nehri düzenlemeleri görünüşte yer alır ve beklenmedik yerlerde aile toplantıları, arkadaşlıklar ve kalıcı taahhütler vardır. Özellikle Maureen Riordan’ın neredeyse rahibeden aydınlanmasına kadar uyanmasından çok memnun oldum. Vivian ile olan dostluğu harikaydı. Ve George Davenport, Virgin Nehri ailesine harika bir ektir. Noah Kincaid ve Ellie'yi, ayrıca Dan Brady ve Cheryl Chreighton'ı görüyoruz. Bu benden iki başparmak yukarıya alır keyifli bir "iyi hissediyorum" bir kitaptır.

2019-11-29 06:56

vahid1danesh

Doğurganlık seviyelerinin o kadar düşük olduğu rahatsız edici distopya geleceği, doğurgan kadınların ayırt edici erkeklere mirasçıları sağlamak için köle olarak tutulur, ancak daha sonra atılır. Atwood, yavaşça ortaya çıkan çok iyi bir iş çıkarıyor. Bu birinci sınıf bir roman ve bir konuşma parçası olarak, neredeyse herkesin güçlü görüşlerini uyandıran akran olmadan.

2019-11-28 01:31

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber okumak itibaren EasyFiles

4.9 mb. indir kitap

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber indir itibaren OpenShare

4.6 mb. indir ücretsiz

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber indir itibaren WeUpload

5.8 mb. okumak kitap

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber indir içinde pdf

5.7 mb. indir pdf

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber indir içinde odf

4.2 mb. indir ODF

Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde - Debbie Macomber indir içinde epub

3.4 mb. indir ePub