İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini internet üzerinden

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini çevrimiçi dinle

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini Konusunda tüm zamanların en çok okunana kitabı güncelenmiş ve genişletilimiş yeni baskı Tüm dünyada 750 binden fazla okura Ulaşan İknanın Psikolojisi, yaşamın her Alanında ikna olma ve ikna etme Sürecinin iç yüzünü anlatan bir başvuru İknanın Psikolojisi, yaşamın her alanında ikna olma ve ikna etme sürecinin içyüzünü anlatan bir başvuru kitabı. Educator. Robert B. Cialdini nin, laboratuvar deneyleri ve yaşam deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı kitap, tüm dünyada 250 bin okura ulaştı. Cialdini, iş hayatında, ticarete, pazarlamada, günlük yaşamda ve aşkta ikna becerisine sahip olabilme yolarını anlaşılır bir dile anlatıyor. - İstek, nasıl etkili ve kabul edilebilir bir hale gelir? - Herkes yaptığı için doğru varsayılan bir davranış, gerçekte doğru mudur, yoksa bizi öyle düşünmeye yönelten, herkesin ortak tavrı mıdır? - Kulanılan dilin, ikna başarısına etkisi nedir? - Günlük yaşamda, ikna psikolojisinin kuraları nasıl işler? - Hoşlandığımız biri tarafından ikna edilmek niçin daha kolaydır? - Fiziksel çekiciliğin ikna sürecinde rolü nedir? - Onay verdiğimiz her şey için gerçekte ikna oluyor muyuz? - İknanın, otoriteyle ilişkisi nedir? - Tarikat üyelerinin toplu intiharlarında iknanın rolü nedir? - Bir ürünün az bulunur olması, ikna sürecinde nasıl bir rol oynar? Cialdini, tüm bu soruların yanıtlarını, okur deneyimlerini içeren mektuplarla destekliyor. İknanın Psikolojisi ni almaya hala ikna olmamış olabilirsiniz. Sizi satın almaya ikna edecek her şey bu kitabın içinde çünkü.

Yazar:

indir kitap

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: MEDİACAT KİTAPLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 30,00 TL

Kitap eleştirileri

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini

valdemarvlademir

Buna gençler için bir kitap derdim, ama aynı zamanda bir fantastik roman. Bir genç kız olan Andrea'ya, onu labirentteki birinin duygularına cevap veren labirent benzeri bir dünyaya taşıyabilen bir cihaz verilir. Andrea'yı "puslayan" iki kız labirentte hapsolunca onları kurtarmalı. Romanın arkadaşlık ve öfke ile başa çıkma konusunda belirgin temaları var, ancak genç yetişkinler için işe yaradığını düşünüyorum. Kitabın ilginç bir yönü, ne yazık ki daha yaygın hale gelen kadın zorbalığını ele almasıdır. Bunu üniversitede bir Çocuk Edebiyatı dersi için okumak zorunda kaldım ve çok eğlendim. Tahmin edilebilirdi, ama yine de beni daha fazla okumak istemeye devam ettirmeyi başardı.

2020-01-16 03:00

bugalski

Bu kitapta gerçekleşen konuşmaların ve olayların çoğu, mükemmel bir konuşma dünyasında olacaklardır - ancak - insanların uğraştığı ve sessiz oldukları çok şey ortaya koyuyorlar. Konuşmaların açılmasına yardımcı olabilir. Harika bir okuma! Vaftiz annesini sevdim ve çok fazla yazı sözü verdiğini düşündüm ve bunu gösteriyor!

2019-12-31 16:36

vdas

Bunun, dizinin en sevdiğim kitaplarından biri olduğunu söylemeliyim. Quinn ve Sookie'yi gerçekten çok sevdim. Ayrıca vampir zirvesine ve her şeyin nasıl kararmaya başladığını ve Sookie'nin her zaman yaptığı şeyi nasıl yaptığını sevdim. Eric ile olan ilişkisinin nasıl geliştiğini sevdim. Çok güzel bir okuma oldu ve Bayan Harris bununla işaret etti. Tavsiye ederim

2019-12-12 18:36

joekormendi

Sırların, ailelerin ve küçük kasabaların karmaşıklığını araştıran bir kitap. Bazen sevilenleri korumak anlamına gelen sırlar gerçeğin gerçeğinden daha fazla zarar verebilir. Nadir bir durumda, bu kitabın çok uzun olduğunu hissettim. Arka kapağı kapatmadan önce benim için elli sayfa kadar sona erdi. Tüm kayıp uçlarını birleştirme, bazı şeyleri anlamlandırma ve bana da sürükleyip bırakma girişimi oldu. Ancak, gençlerin çekiciliği ve tamamen dehşet verici olmalarının endişesi ve endişesiyle ilgili hikayeyi buldum. Bir ebeveyn olarak, çocuklarınızı her gün biraz kaybetmenin yanı sıra durumlarını düzeltmek, onlara yardım etmek, onları kurtarmak ... kitap bittikten uzun bir süre sonra kalmama neden oldu. Belki de yakın zamanda zor durumların ve kötü günlerin artık bir kucaklama ve Jamba Suyu ile çözülmeyeceğinin farkındayım. Öfke nöbetleri ve sızlanma, daha gerçek olan zorluklarla değiştirilecek: zorbalık, benlik saygısı, uyuşturucu ve alkolün cazibesi. Kitapta temel olarak, ebeveynler olarak sevgiyi, güvenli ortamı, bilgeliği sağladığımızı söyleyen bir paragraf var, ama sonuçta çocuklarımız seçim yapmak, harekete geçmek ve özellikle de bu kitabın doğası göz önüne alındığında korkutucu. Eh, düşünce için şaşırtıcı yemek okudum.

2019-12-04 16:38

quinterovisual

Sevdim! Bu kitap bana her zaman yavaşlamada ve önemli olanı hatırlamada çok gerekli bir ders verdi. Çok hızlı bir işte çalışıyorum ve 'Sol İhmal Edildi' benim için eve çok yaklaştı ve bana çalıştığım işin kendisinden daha önemli olması gerektiğini hatırlattı. Bu kitap beni hemen içine çekti ve zar zor yere bırakabildim, henüz okumadıysanız, kontrol etmenizi tavsiye ederim!

2019-12-01 11:53

uwesuelflohn

Neden bazılarının bu kitabı ya da genel olarak DH Lawrence'ı sevmediğini anlayabiliyorum - bu kitap, yüzyıllık aşk hikayesinin hoş bir dönüş olabileceğine dair beklentileri erken belirledi. Bu kitabı okuduktan sonra uzun zamandır düşünmek zorunda kaldım, daha önce bilediğim şeylerden biri olmasa bile, onun gerçekten dehasını gerçekten fark ettim. Bununla birlikte, Lawrence kendimizin en derin kısımlarına nüfuz edip açığa çıkarabilir; daha özel olarak, kişiliğin aşık olduğunda ortaya çıkan kısımları. Tatmin edici bir okuma olmayabilir ve baştan sona ulaşmak için biraz çaba harcadı, ancak geriye doğru bakıldığında okunmaya değerdi. Bunu okuduğumda şüphesiz diğer Lawrence romanlarımı alıp onları da okuyacağım.

2019-11-29 11:40

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini indir itibaren OpenShare

5.6 mb. indir ücretsiz

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini indir itibaren LiquidFile

4.5 mb. indir

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini okumak içinde djvu

5.8 mb. indir DjVu

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

İknanın Psikolojisi - Robert B. Cialdini indir içinde epub

5.3 mb. indir ePub