İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif internet üzerinden

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif çevrimiçi dinle

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif Bu kitap ve PROM seti, renkli sayfalardaki aktiviteleri ve eğlenceli bilgisayar oyunlarıyla çocukların görsel ve matematik becerilerini geliştirerek, bilişsel ve dil gelişimlerine yardımcı olur.

Yazar:

indir kitap

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: PEARSON EDUCATION
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 24,50 TL

Kitap eleştirileri

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif

bluikss

Okuduğumda bunun en iyisi olduğuna ikna oldum.

2019-12-24 02:10

pablodesign_go

Madam Bovary, anıtsal, zamanının dönüm noktası kitabı olmuş olsa da, bugünün neredeyse can sıkıcı olduğunu gördüm. Madam Bovary'nin eylemleri, tavsiyenizi dinlemeyen ve yanlış yola koyulmaya devam eden arkadaşa benziyor. ve kadınların kaç hakları var?

2019-12-12 14:32

roundboxstudio

Üç kuşak kadının ve 1974 Şili darbesinin ilginç (kurgusal) tasviri.

2019-12-08 19:31

oscarlrey3c5e

Fahrenheit 911 çıkmadan önce okuyun. Gerçekten komikti ve konuştuklarının çoğunun doğru olduğundan eminim, ancak bunu asla tek kaynağım olarak kullanmam.

2019-12-01 09:10

anto123

"Icehenge", okuyucuyu Mars'ta bir devrimden, devrimin kalıntılarından bir kaç yıl sonra arkeolojik bir kazıdan geçiren ve son olarak da gizemli Buzulunu araştırmak için (sonra) gezegen Pluto'ya yönlendiren arkeolojik bir kazıya yönlendiren 3 birinci şahıs anlatıdan oluşur. başlık. Üç hikaye de birbirine bağlı. Her biri, okuyucuyu Mars Devrimi ve Buzul'un yaratıcısı ile ilgili olası bir “gerçek” ile terk eder. Sonunda okuyucu son bir sonuca varacak, ancak olasılıklar hala gerçeği rahatsız ediyor. Bu Robinson'un en iyi işi değil. Yazı kuru. Orada ne kadar küçük bir hareket var? Orta bölüm kesilebilir. Ancak okuduğuma sevindim. Devrim ve diğer dünyalardaki gizemli nesneler bilimkurguda asla eskimeyecek temalardır.

2019-11-30 11:59

uwesuelflohn

İnanılmaz derecede iyi işlenmiş olmasına rağmen, Whitehead'in istisnai konsepti tam anlamıyla tamamen görünmüyordu, ki bu belki de 'şakanın' merkezinde yer alıyordu, ama yine de ümit verici bir yeteneğin gelişimini tatmin etmek için yeterince şey içeriyor ve haber vermedi.

2019-11-30 04:03

hizmaliolgan

Çalışılmayan zor bir dilde yazılmış olan Çek şiiri, İngilizce konuşulan dünyada fena halde az temsil edilmektedir. Bu, büyük veya önemli bir Çek şairi olmadığı veya onların şiirlerinin dünyanın geri kalanından çok farklı olduğu için değil - Çek şiiri dünyanın geri kalanının edebi hareketleriyle birlikte takip etme eğilimindeydi. Örneğin, Parnassyalıların Çekçe bir versiyonu. Bu nedenle, bu kitap sadece iyi bir okuma değil, aynı zamanda gerekli bir kitaptır. Örnek, orta çağ dini şiirlerinden ve hiciv baladlarından savaş sonrası şiir örneklerine kadar uzanıyor. Daha modern şiirleri tercih ederdim, koleksiyon 20. yüzyıla ulaştığında biraz kıt olur. Ek olarak, editör daha çok daha fazla maddeli olan eserler üzerinde daha hafif olan il ve dini şiirleri tercih ediyor gibiydi. Kitap iki dilli ve iki dilli şiir kitapları yapmak istemediği için kendi varlığı için özür dileyerek başlıyor. Editör çoğu yerde ayet çevirileri yapmayı seçti. İleri, çevirilerle ilgili bu İtalyan deyimini içeriyor: şiir bir kadın gibidir, ya çirkin ve sadık ya da güzel ve sadakatsiz olabilir. Ayet çevirilerinin ev hakkında yazacakları hiçbir şey olmadığını görünce, hem çirkin hem de sadakatsiz kaldık. Bu antolojinin en büyük kusuru. Bununla birlikte, orijinal ayetlerin lütfu hala parlamayı başarır. Özellikle on dokuzuncu yüzyılın gizemli ya da gözden kaçırılmış Avrupa şiirleriyle ilgilenen herkes için bunu önerebilirim. Daha çağdaş şiirler arayan okuyucular, bunu sadece bir basamak taşı olarak görecekler, ancak yine de Çek şiirinin tarihini anlamak için çok önemli ve kapsamlı bir temel bulacaklar.

2019-11-30 02:45

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif okumak itibaren EasyFiles

5.4 mb. indir kitap

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif indir itibaren WeUpload

4.4 mb. okumak kitap

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif indir itibaren LiquidFile

5.8 mb. indir

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif okumak içinde djvu

3.3 mb. indir DjVu

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif indir içinde pdf

4.8 mb. indir pdf

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif indir içinde odf

4.7 mb. indir ODF

İlk Oyunlarım Hayvanlar-Kolektif indir içinde epub

3.9 mb. indir ePub