İlluminati'nin Dünya Devrimleri internet üzerinden

İlluminati'nin Dünya Devrimleri

İlluminati'nin Dünya Devrimleri çevrimiçi dinle

İluminati'nin Dünya Devrimleri Nesta Webster'ın ezber bozan kitabı: İyi, doğru, güzel ahlaki ve namuslu olan her şeye karşı şeytani bir dünya felaketi olan Gizli Örgütü bu kitapla deşifre ediyoruz. Siyonizm'in Kabalacı Tanrı İmparatorluğu kadim ideali Tek Dünya Devleti'ne giden yolda karşısına çıkan ve çıkacak olan tüm engeleri yok ederek, ezip geçen bir vurucu güçtür İluminati. OBSCURELY tüm dünyaya hükmetmek için 176'da Yahudi Adam Weishaupt tarafından Bavyera'da kurulan şeytani bir "Gizli Örgüt" tür. Aydınlanma anlamına gelen İluminati gerçekte neyi nasıl anlatmaktadır? 1789'da Fransız İhtilali'ni gerçekleştiren tüm liderler Danton, Robespiere, Marat ve bunların finansörleri skirt yahudi skirt de İluminatiydiler. Yine İnsan Hakları Beyanamesi'ni yazan CUT and run. CUT and run. Rouseau bir Masondu ve İluminati üyesiydi. Voltaire'de skirt Mason skirt de İluminati idi. Ahlaksız sapık George Terra firma, Kömüncü Robert Owen'de skirt Yahudi skirt Mason skirt de İluminati idi. Karl Pocks ve Engels'de öyleydiler. 1848 olayları da İluminati kaynaklıydı. 1917 Bolşevik, devriminin Lideri Lenin, yine devrimin ileri gelenlerinden Kerensky, Leon Troçki ve önde gelen diğer şeflerin hiçbiri gerçekte Gaze open-moutheds değildi hepsi Yahudi ve İluminati idi. Napoleon'un önceleri zafer kazanması için finans sağlayan araları açılınca da Napoleon'a savaş kaybetiren finansçı bankerler kimlerdir? Türkiye'de faliyet gösteren Balkan Savaşı ve Birinci Dünya Savaşı'nın ve Gaze open-moutheds İhtilali'nin savaş zengini Parvus Efendi gerçekte kimdi? İluminati dünyadaki tüm sendikal işçi hareketleri ve diğer sosyal hareketleri madi açısdan niçin finanse eder? Kısacası İluminati hakında dünyadaki tek kaynak.

Yazar:

indir kitap

İlluminati'nin Dünya Devrimleri çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

İlluminati'nin Dünya Devrimleri

g_n_cgirl0b397

dizinin en sıkıcı kitabı ama dizinin çok iyi kitabı

2020-01-06 00:40

smescrater

Bu kitabın bir forumda tanıtıldığını ve ürün açıklamasının ilginç geldiğini gördüm. Michael O'Connor, iş bulmaya hiç ihtiyacı olmayan, gençlerinde kendisini desteklemek için çalmaya başlayan bir hırsız. Evden ayrılma konusunda uzmanlaşmıştır ve sonunda tutuklanıp hapsedildiğinde gizemli bir adamı solana kadar kanunu başarıyla terk etti. Bununla birlikte, cezası boyunca Yüksek Mahkeme, uzun süre hapis cezasını zalimce ve olağandışı bir cezaya çarptırdı ve iptal edildi. Bunun yerine suçlular, yaşamlarında daha önce kaçırdıkları önemli dersleri öğretmek için kara kutu ve danışmanlardan oluşan bir ekiple yeniden eğitim programlarına yerleştirilir. Kitap, vatandaşları saran yasanın yeniden öğrenmekten korkan bir suçun, suçu önlemek için etkili bir caydırıcı olmadığının anlaşıldığı bir resim çiziyor. Ancak Michael, özgürlüğünü mezun etmek ve geri kazanmak için kırıcıdan geçiriliyor. Gelecekteki hapis cezasına alternatiflerin teması, geçen yıl okuduğum IVRRAC'ınkine benzemiyor, ancak bu hikayenin daha koyu ve daha sadist bir kenarı vardı. Kesinlikle insan hakları, mahremiyet ve şu anki aşırı yüklü cezaevi sistemine alternatifler gibi çağdaş konularda düşünceler için yiyecek sağlıyor. Kitap ilk kişi bakış açısıyla yazılmış ve bazı bölümlerde Michael okuyucuya doğrudan hitap ediyor. Onunla bağlantı kurduğu için etkili bir cihaz ve bu parçalara daha da fazla etki verdi. Kendimi bir yandan insanların evlerine girip paralarını ve mallarını almakla bir ilgisi olmayan, Michael'ı nasıl hissettiğimi bulmakta zorlanırken, bir yandan da kendisini erken yaşlardan itibaren desteklemeye zorlayan kişiler olduğunu gördüm. yaş. Programda, programı değiştirmek veya tamamen bitirmek için zorlukları üstlenip üstlenmediğine karar veremedim. Bunun ilginç bir konuyla ilgili zekice bir kitap olduğunu düşündüm. Michael ve yeni bir sistem hakkında ne hissettiğimi anlamaya çalıştığımda okuduğumda tamamen çelişiyordum, ki bu ışık okumayı başaramadı ama bu kesinlikle beni düşündürdü. Bunu kötü bir şey olarak görmüyorum. Ancak sonunda biraz hayal kırıklığı yarattı. Son sahneye kadar çıktıktan ve vahiyleri yaptıktan sonra biraz aceleye getirildiğini ve kitabın geri kalanıyla aynı standartta olduğunu hissetmediğimi hissettim. Genel olarak iyi bir düşünce uyandıran okuma, iyi düzenlenmiş ve ücretsiz bir kopya istemek yerine 71p ödemek durumunda bir pazarlık olmasına rağmen.

2019-12-17 16:37

kamilstawski

Tipik David Sedaris, sesli kitap olarak daha çok zevk almamı rağmen okumayı sevdiğimi sanıyordum. Ses tonuyla ilgili bir şey sadece nevrozlarını makul gösteriyor. Kardeşine taklidi yapmak histeriktir. İşe yaramayan dozlarda kesinlikle eğlenceli ama işe geldiğimde bile devam etmem gerektiğini düşündüğüm sesli kitap türünde değil.

2019-12-12 12:23

nikibear04

GODDAMN SEKS BLIMPS.

2019-12-07 07:41

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İlluminati'nin Dünya Devrimleri okumak itibaren EasyFiles

5.6 mb. indir kitap

İlluminati'nin Dünya Devrimleri indir itibaren OpenShare

4.9 mb. indir ücretsiz

İlluminati'nin Dünya Devrimleri indir itibaren WeUpload

3.3 mb. okumak kitap

İlluminati'nin Dünya Devrimleri indir itibaren LiquidFile

5.8 mb. indir

İlluminati'nin Dünya Devrimleri çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İlluminati'nin Dünya Devrimleri okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

İlluminati'nin Dünya Devrimleri indir içinde pdf

4.1 mb. indir pdf

İlluminati'nin Dünya Devrimleri indir içinde odf

3.4 mb. indir ODF

İlluminati'nin Dünya Devrimleri indir içinde epub

3.1 mb. indir ePub