İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy internet üzerinden

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy çevrimiçi dinle

Rus edebiyatçı Tolstoy, İnsan Neyle Yaşar?’prosecutor yer alan hikâyeleriyle büyük bir yazar olmasının yanı sıra, topluma ayna tutarak filozof ve eğitimci kimliğini de öne çıkartır. Tolstoy’un bu eseri, her dönemde günceliğini koruyan bir kaynaktır. Kitapta yer alan tüm hikâyeler insanın özündeki iyilik, açgözlülük, hırs ve her anlamda birleştirici bir güç olan sevgi kavramlarını ele alır. Öte yandan, genç veya yaşlı tüm okuyuculara, kendine bir adım dışarıdan bakabilme ve hayatın belki de en önemli sorularını sorabilme olanağı sunar. İnsanın içinde ne vardır? İnsana ne verilmemiştir? İnsan neyle yaşar?.

Yazar:

indir kitap

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 7,00 TL

Kitap eleştirileri

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy

danielstrong

read in 2005 for Ladies Night Out book club

2020-09-20 05:31

tinasartwork

Çılgın annen, seni büyütmeleri için seni psikiyatrının evinde bırakmaya karar verirse ne yapardın? Augusten Burroughs’un hatırası çocukluğuna odaklanır, ününe ve ailesine bakmaktansa şöhrete odaklanan psikotik bir anne ile büyür. Sonunda Finch evinde sona eren Augusten, gerçek eksantrikliğin neye benzediğini öğrenir. Bu kitap daha grafik olsa da filmden çok daha komikti. Kitabın ne kadarının doğru olduğuna dair tartışmadan sonra, aşırılıkları tuzla karıştırmamak zor.

2019-12-14 22:18

puzzle1102cda3

Bu seride kaç tane kitap olacağından emin değilim ama ilki sonunda harika bir hikaye vaat ediyor. Hikayenin Shadowmarch web sitesinde yayınlanan bir topluluk olarak başladığına inanıyorum. Ancak, mağazada çarpana kadar kitabı duymadım. Eğer fanteziyi seviyorsanız, o zaman bu kitabı seveceksiniz; öyleyse git al.

2019-12-01 21:15

dj-bad5798dd

Tamam, tahmin edilebilir ama bunu sevdim. onunkileri okuduğum her şeyden daha fazla ya da daha çok sevdim. dili basit ve güçlü ve özneleri çok iyi işlenmiş ... başlığında söylediği şiddetin her parçanın altını çizip, ona bir tür titreşim katarak seviyorum. şiir bir levha hakkında olabilir, ama daha iyisini biliriz - ve “levha” da imha olasılığını hissediyoruz. İşte bu: Başlığın şiddeti gerçekten potansiyel bir şiddet, altında hepimizin yaşadığı bir tehdit. Bu şiirlerin altında trum ve titreşimi sağlayan şey budur.

2019-12-01 03:13

fanxuxu

Plath ve Hughes'taki en iyi biyo-el dağıtımı. Malcolm gerçekten hikayenin tamamını taraf tutmadan elde etmeye çalışıyor. Pek çok Plath biosu, onu Hughes'un zulmüne basit bir kurban olarak gösterdiğinden, bu kesinlikle kesin bir durum değildi.

2019-11-29 13:55

agnessolymos

Ne muhteşem, yürek kırıcı, göz açma kitabı. Onu sevdim. Çok nadir görülen bir kanser türü olan Kate'in öyküsü. Kız kardeşi Anna, Kate'in bağışçısı olarak çok fazla doğar. Bu yüzden Anna bir genç olduğunda, kız kardeşi için sadece bu organ, kan, hayat bağışçısı olmak istemediğine karar verir. Kendi kişisi olmak istiyor. Kendi hayatını yaşa. Oradan, kıvrımlar, dönüşler ve sevgiyle, kardeşlik ve aile bağlarıyla ilgili bir hikaye var. Bunu kesinlikle aile, yaşam dersleri, zorluklar ve genel olarak iyi yazılmış öyküler hakkında bir hikayesi olan herkese tavsiye ediyorum. PS Dokular kullanışlı olduğundan emin olun :)

2019-11-28 06:49

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy okumak itibaren EasyFiles

5.4 mb. indir kitap

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy indir itibaren OpenShare

4.3 mb. indir ücretsiz

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy indir itibaren WeUpload

5.4 mb. okumak kitap

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy okumak içinde djvu

4.4 mb. indir DjVu

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy indir içinde pdf

4.7 mb. indir pdf

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

İnsan Ne İle Yaşar - Lev Nikolayeviç Tolstoy indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub