Kar Pekmezi internet üzerinden

Kar Pekmezi

Kar Pekmezi çevrimiçi dinle

Kar Pekmezi "Yedi Güzel Adam'ın senaristinden şirsel bir classic" “…Kapının önünde elimde tebeşirle babamı tekrar çizmeye korkarak, fileyi çiçek sepetine, yüzünü güneşe, elerini kuşlara benzetip çizmeye başlamıştım. Babam güneşli, çiçekli, kuşlu bir resim olup kapının eşiğinde öylece duracaktı artık. Anem için korkuluk, benim içinse koruluk olacaktı belki hep initiative kapı eşiğinde. Yaz kış, içeri hiçbir kötülük sokmayacaktı…” Birbirine değmeyen, birbirine gülümsemeyen, birbirinin hiçbir şeyi etmeyen insanların memleketidir sevgisizlik. En soğuk, en savaşlı, en kederli… Bazense en kadınsız… Ve en çok baba soğuğu eder her kadının lot aşkında yenilgiler. En çok baba kederidir bazı adamların boynu bükük yalnızlığına sebep. Baba-çocuk etmez, binbir türlü hikâyesi vardır bazılarının. Mili’nin çocuk şirlerinden ve bazı aşklar gibi hiç ölmeyen çizgi footage kahramanlarından feyz alır Kar Pekmezi. İçinde derin, unutulmaz ve önlenemez gerçek aşkların birbirine dokunamadan geçtiği, zamandan kopuk bir baba-çocuk-aşk üçgenidir Kar Pekmezi. Tatlı ve soğuk geçer bazı kitaplar, tıpkı bazı filmler gibi….

Yazar:

indir kitap

Kar Pekmezi çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 19,00 TL

Kitap eleştirileri

Kar Pekmezi

singerjoshuaa04e

Hmmm, okuduğuma sevindim ama çok etkilendim - bir şeyi kaçırmışım gibi hissetmeye devam ettim, ama değildim, bu yüzden okumak oldukça gergindi.

2019-12-17 11:26

pu_ch0480c8

Oh, hepsini seviyorum! Bütün kitaplar, bütün karakterler! Ben küçükken PBS rehin sürücüleri sırasında dizi izlerken hatırlıyorum. yaşımdayken kitapları okudum ve çok sevdim!

2019-12-02 13:35

ilnarb706

Bir çocukluk trajedisinin üstesinden gelmek için Willy'i yolculuğa çıktıktan sonra izleyin; onu travmatize edip perili bırakan bir trajedi. Perili, sadece olayın anılarıyla değil, aynı zamanda hayalindeki her şeyde olmayabilecek siyah bir ejderhayla. Büyüdükçe izleyin, ama unutulmaz şeyleri ya da berbat anıları sallayamazsınız. Liseden yeni çıkmış genç bir adam olarak Liam şimdi arkadaşlarına ve ailesine, o korkunç geceye cevap bulmalı. Yazar, okuyucunun hikaye ile akmasını sağlamak için ustaca bir iş çıkarır; okuyucu karakterlerle bir olur. Okuyucuyu çok fazla karakter veya yerle boğmaz; Bulmacanın her parçası unutulmaz. Okuyucuyu sonuna kadar bağlı tutmak için yola sadece yeterince kıvrım ekliyor. Bay Gustafson, yolunuzu iyi bir şekilde korkutmanın bir yolu var, sizi kalp atış hızınızın artması ve dudaklarınızda "neyin" kalmasına yol açıyor. Tavsiye edilen okuma listemde. Genel olarak, bu kitap sarstı.

2019-11-29 02:58

ulyanakravets

Bu bir süredir "ihtiyaçlar okumalı" listemdeydi ve bir arkadaşım bazı eski kitapları benim yerime bıraktı ve bu da onlardan biriydi. Filmi hiç görmedim, çünkü önce okumak istediğimi biliyordum. Yaptığıma sevindim. Zor. Acımasız. Grim. Ama hoşuma gitti. Çok. Dili öğrendikten hemen sonra hızlıca okuyun (arkamda tüm yeni lingoların bana atıldığı bir sözlük olduğunu fark edene kadar birkaç bölüm aldı). Bir kez daha ileri geri saymayı bırakıp dünyaya yerleştiğimde, onu mahvettim. Yine de, okuduğum en rahatsız edici kitaplardan biri ve gerçekten umut veren bir kitap değil, bununla birlikte kendimi perçinli buldum. Sonunda bunu elde etmek biraz zaman aldı, ama okudum ve şimdi filmi izleyebiliyorum. Ugh. Tüm iyi zamanında.

2019-11-29 01:44

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kar Pekmezi okumak itibaren EasyFiles

3.6 mb. indir kitap

Kar Pekmezi indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Kar Pekmezi indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Kar Pekmezi indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

Kar Pekmezi çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kar Pekmezi okumak içinde djvu

3.4 mb. indir DjVu

Kar Pekmezi indir içinde pdf

3.1 mb. indir pdf

Kar Pekmezi indir içinde odf

5.5 mb. indir ODF

Kar Pekmezi indir içinde epub

5.9 mb. indir ePub