Kılıçsız Samuray internet üzerinden

Kılıçsız Samuray

Kılıçsız Samuray çevrimiçi dinle

Kılıçsız Samuray Benim adım Toyotomi Hideyoshi ve bugün ben, tüm Japonya’nın hükümdarı, gücün kati zirvesine ulaşmayı başarmış variety köylüyüm. Pozisyonu, doğum hakı ile değil, çok çalışarak kazanan variety feodal bey benim. Yoksuluktan, güçlü bir ulusun hükümdarlığına ve binlerce samuray savaşçısının komutasına yükseldim. Şimdi, bu sözleri yazıyorum ki benim öyküm, gelecekte başka insanlara prosecutor ilham versin. " Hideyoshi, Japonya tarihindeki en göze çarpan -ve en sıra dışı- liderdi. 1536 yılında, Nagoya’prosecutor yoksul bir ailede dünyaya geldi ve mütavazı soyunda, olağanüstü kaderini öngörecek hiçbirşey yoktu. Hideyoshi kısa boylu, çelimsiz ve çirkin bir adamdı. Aşırı büyük kulakları, çukura kaçmış gözleri, minik bedeni ve kırmızı, buruşuk yüzü öyle maymunsu bir görüntü veriyordu ki tüm yaşamı boyunca "Maymun" lakabı üzerine yapıştı. Japonya’nın kargaşalı savaş Klanları Çağı’nda doğdu. 150 cm boyu, 50 kilo ağırlığı ile eğik omuzlu fiziği, onu askeri bir kariyerden mahrum bırakır gibi duruyordu. Ancak exertion yine de, yüz yıl süren sivil savaşın ikiye ayırdığı bir ulusu birleştirerek, bir meteor gibi imparatorluğun zirvesine yükseldi. Nasıl? Sağlam bir irade gücü, keskin bir zeka, boyun eğmez bir ruh ve istekli bir algı, Hideyoshi’nin "şüphecileri sadık hizmetkarlara, rakipleri vefalı dostlara ve düşmanları mütefiklere dönüştürmesini" mümkün kıldı. Dövüş sanatlarında beceriksiz olan bu "Kılıçsız Samuray," soylu rakiplerini bastırmak ve tüm Japonya’nın hükümdarı olmak için kendiyle dalga geçen mizah anlayışını, kurnazlığını ve olağanüstü müzakere becerilerini kulandı. Bugün, ölümünden dört yüz yıldan fazla bir zaman geçmiş olmasına rağmen, Japonya’daki her çocuk, Hideyoshi’nin adını bilir ve sayısız biyografi, humanistic, oyun ve filim- hata music video oyunları- onun kahramalıklarını ya prosecutor karakterlerini anlatırlar. Hideyoshi’nin ebedi sırları, her alanda başarılı olmak için stratejiler sunuyor. "Kaderin bize dağıtığı eli seçemeyiz. Ama exertion eli nasıl oynayacağımızı seçebilir ve muhtemel en iyi sonucu doğurmak için elimizden geleni yapabiliriz. Bir insan olarak, siz bir geminin kaptanı gibisinizdir: Okyanusun azgın dalgalarını kontrol edemezsiniz, ama hepinizi sadece emniyete değil, daha iyi bir limana götürecek yolu seçebilirsiniz. ".

Yazar:

indir kitap

Kılıçsız Samuray çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 14,00 TL

Kitap eleştirileri

Kılıçsız Samuray

artsmyatkin

This isn't what I expected but I enjoyed it. There's a lot of information about the environmental movement that makes you think.

2020-09-04 18:43

aldaayushman

Yayınlandığı gibi [http://www.amazon.com]: Patricia Cornwell en sevdiğim yazarlardan biri olmaya devam ediyor. Ancak son zamanlarda Kay Scarpetta serisinden etkilenmedim. Bütün bu "kurtadam" seri katil hikayesinden heyecan duymadım. Predator'daki Amazon.com'daki kötü incelemelere rağmen, kurtadamdan söz edilmeyeceğini öğrendiğim için heyecanlandım. Predator'un yeni bir değişiklik olduğunu düşündüm. Ancak, hatasız değildir. Her şeyden önce, Pete Marino ... ugh! Gitmesi gerekiyor. Onu hiç sevmedim. O sadece kaba ve küstah. Umarım Cornwell onu Benton'da olduğu gibi diriltme şansı olmadan öldürür. Lucy aynı zamanda bir PITA olmaya başlıyor. İyi bir karakter ama onun hakkında hiçbir şeyin paylaşılmadığı noktaya çekiliyor. Ve bu sıkıcı bir hal alıyor. Son 3 ya da 4 kitapta olduğu gibi. Hikaye ilginç başlar. Ancak, kitabın son 1 / 4'ünde hikaye, geri dönüp birkaç bölümü iki kez tekrar okumak zorunda kaldığım yerde biraz karmaşıklaşmaya başlıyor. Neler oluyor: Kay, Lucy ve Pete Florida'da, Ulusal Adli Tıp Akademisi için çalışıyor. NFA, Lucy tarafından kuruldu. Şu anda stajyerleri var, Joe Amos, kimsenin tahammül edemeyeceği, özellikle Scarpetta. Bununla birlikte, Marino'nun çizgisini kaldır, profesyonel olmaya devam ediyor. Benton Wesley, Massachusetts'te, şiddet uygulayanların beyin kalıplarını inceliyor ve test ediyor. ("Seri katil" teriminden kaçınır.) Hastalarından biri Basil Jenrette. Güney Florida'da Basil'in önceki cinayetlerini yankılanan bir dizi cinayet var. Bu nedenle, tüm karakterler bu durumlarda birlikte çalışmaktadır. Bu sırada Lucy, Stevie ile yaptığı bir gecelik duruşunu düşünüyor. Ayrıca endişelenmesi gereken bir sağlık sorunu var. Marino, özellikle yerel bir polis dedektifi Reba ile hemen hemen herkesi çiğniyor. Benton ve Kay ilişkileri hakkında kayaların üzerinde. Sonuç olarak, bu Cornwell'in etkileyici eserlerinden biri değil. Evet, hayal kırıklığına uğradım, özellikle hikaye nasıl bitti.

2020-01-21 14:48

mokeformotion

Bu Robin McKinley'e çok benziyor. Bir "orijinal masal" yarattı - ve buradaki güçlü kıyafeti karakterler.

2019-12-08 10:39

dubsteobea4d92

Tarihsel kurgu genellikle benim tercih ettiğim seçenek değildir ve bu kitabın güzel kapak tasarımı ve onu süsleyen devasa yarı fiyat etiketi ile cazip hale getirdiğimi itiraf ediyorum. Ama sonra David Mitchell tarafından olduğunu gördüm ve almak zorunda kaldım. Ve hayal kırıklığına uğramadım. Aslında, Jacob ve Dejima'nın öyküsünün yoğunlaştığı yoğun bir duvar halısı oluşturmak için güzel yazılarıyla sayısız karakter ve zengin dönem detayını ustalıkla ördüğü için beklentilerimin ötesine geçti. Mitchell'in mükemmel öykü anlatımı, imkansız romantizm, kaçırılma ve hapis cezası, siyasi bağlantılara sahip gizli küfürler, denizcilik eylemi ve askeri dolandırıcılık konularını, çağrıcı ve tatmin edici bir okuma bırakıyor.

2019-12-07 13:46

jeguelre

meh. hikayelerin yarısını oku. bunlardan birkaç tanesi iyiydi.

2019-11-28 19:58

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kılıçsız Samuray okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

Kılıçsız Samuray indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Kılıçsız Samuray indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

Kılıçsız Samuray indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Kılıçsız Samuray çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kılıçsız Samuray okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Kılıçsız Samuray indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

Kılıçsız Samuray indir içinde odf

4.4 mb. indir ODF

Kılıçsız Samuray indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub