Koçluk Teknikleri internet üzerinden

Koçluk Teknikleri

Koçluk Teknikleri çevrimiçi dinle

Koçluk Teknikleri Koçluk Teknikleri - Fatos Ayvaz “Bu kitap, daha iyi yaşam şartları, daha fazla gelir, verim, mutluluk ve daha birçok şeyi hedefleyen insanların bunlara ulaşmalarında yardımcı olmak gayesiyle yola çıkan FA Fourwheeler Academy mezunlarının koçluk deneyimleriyle yazıldı. Her bir koç, kişilerle özel çalışmalarında geliştirdiği ve kendi koçluk deneyimlerinde kulandığı teknikleri ve uygulamaları seanslarınızda, görüşmelerinizde, yönetim tarzınızda, liderlik becerilerinizde kulanabilmeniz için sizlerle paylaştı. Koçların yanı sıra yöneticiler, liderler, insan kaynakları uzmanları ve mentorlar için de görüşmelerinde yardımcı olacak kaynaklar içeren bu kitapta, kendi uzmanlık alanlarınızı zenginleştirecek teknikler ve diyaloglar bulabilirsiniz. ” Fatos Ayvaz “Koçluk ayrıştıran bir meslektir ve şüphesiz birçok koç zaman zaman doğru yolu seçip seçmediğini, doğru kararlar verip vermediğini ya haircut bir meseleyi mümkün olan en iyi şekilde haledip haletmediğini sorgulamaktadır. Bu kitap, yetkin profesyonelerin tecrübelerinden yola çıkarak geliştirdikleri hazine değerinde teknikler, ipuçları ve kısa yolar sunuyor. Bu kitabın diğer bir faydası haircut, okurların koç olarak kendi tecrübelerini ve gelişimlerini düşünmeye ve bunları yazar koçların deneyimleriyle kıyaslamaya teşvik edici olmasıdır. Christmas song Wilson” 36 yetkin koçtan 51 farklı teknik! Tüm koçlar ve koç olmak isteyenler için seanslarını daha verimli hearty getirecek hazine değerinde bir kaynak.

Yazar:

indir kitap

Koçluk Teknikleri çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: PALOMA YAYINCILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 22,00 TL

Kitap eleştirileri

Koçluk Teknikleri

colorstales

İlk Okumalar incelemesi: İlk önce ilk şeyler ... Birkaç cinsel sahne, şiddet ve kaba dil nedeniyle, bu kitabı 17 yaşın altındaki kimseye tavsiye etmem. Bu kitabı nasıl gözden geçireceğime yırtıldım dedi. Neredeyse iki romana benziyor, plot çizgisini ilerletmek için kesişiyor, ancak farklı ve eşitsiz. Bir tarafta, ilk hanım Jan'ın etrafında dönen açık yeşil, eko-fikirli bir hikayemiz var; öte yandan, Başkan Everett'in etrafında dönen karmaşık ve politik olarak hain bir hikaye. Her zamanki zevklerimden tamamen üzgünüm, politik romanı ekolojik olana tercih ettim. Sebep ne olursa olsun, Jan ve hemen etrafındaki kişiler bana gerçek gelmedi. Bazı aksiyon sahneleri dürüst ve güvenilir bir gerginlik hissediyordu, ancak karakterler hikayeden daha fazla dikkat dağıtıyor gibi görünüyordu. Örneğin, Jan balinaları kurtarmaya çalışmak için partisini toplamadan hemen önce, en iyi arkadaşı Raquel'in erkek arkadaşı (neredeyse nişanlısı) ölür. Kabaca üç paragraf alır ve Raquel bir kez ağlar. İki sayfa sonra bir koklama, kırık bir ses ve kitabın geri kalanı için hiçbir şey yok. Göreceli olarak kısa bir zaman çerçevesi içinde çok fazla eylem ve kargaşa olmasına rağmen, bundan daha fazla tepki bekliyorum, ya da en azından bir ya da iki referans (bol miktarda fırsat). Erkek arkadaşı komplo için kritikti ama komplo o köşeyi çevirir çevirmez unutulmuş görünüyor, bir son için bir araç ve daha fazlası. Karakterlerin birçoğu eşit derecede tek boyutludur. Belki de büyük bir hikayenin ve nadiren bir ya da iki sayfadan daha fazlasına inen ve neredeyse sonuna kadar devam eden gömülü dramanın bir belirtisidir. Birkaç hafif bükülme ve dönüş vardı, ancak tamamen tahmin edilebilirse, oldukça tatmin edici bir sona yol açtılar. Kitapla ilgili iki küçük yorum: ses efektleri ve noktalama işaretleri. Beni yanlış anlamayın, ses efektleri bir hikayeye büyük ölçüde boyut ve gerginlik katabilir ("Hiçbir şey boşluk çubuğunun yumuşak boşluğundan daha korkunç görünmüyordu." S. 320) ama hikayede bazen aşırı kullanıldılar dikkat dağıtıcı nokta. Ve noktalama işaretlerine gelince ... Ünlem işaretleri ithalatlarını nadir kullanımdan alıyor! Normalde bir sahneyi veya ifadeyi gerçekten yükseltirler! Ya da birisi bağırırken gerçekçiliği ödünç ver! Ama cümleden sonra cümle içinde yanlış kullanıldığını görmek gerçekten sinir bozucu! Şimdi, bu kadar okuduysanız, bu kitaptan hiç hoşlanmadığımı düşünebilirsiniz. Ama aslında yaptım, özellikle karmaşık politik pasajları. Ben ciddi bir okuma için tavsiye olmayabilir ama hafif yemekler için iyi para cezası.

2020-01-02 21:09

albertsoto

Oh ruhum için merhamet var .... Merhamet geri döndü ve tüm hızıyla! Düğün zillerinin sesi çalıyor ve bizim çakalımız biraz utangaç görünüyor! Tecavüze suçluyor ama onun için daha içgüdüsel olduğunu düşünüyorum. Sam krizde ... içini kurtaran ve onu ne pahasına olursa olsun koruyan merhameti için Tanrıya şükürler olsun.

2019-12-04 12:02

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Koçluk Teknikleri okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Koçluk Teknikleri indir itibaren OpenShare

3.5 mb. indir ücretsiz

Koçluk Teknikleri indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Koçluk Teknikleri indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Koçluk Teknikleri çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Koçluk Teknikleri okumak içinde djvu

4.5 mb. indir DjVu

Koçluk Teknikleri indir içinde pdf

4.3 mb. indir pdf

Koçluk Teknikleri indir içinde odf

3.9 mb. indir ODF

Koçluk Teknikleri indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub