Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce internet üzerinden

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce çevrimiçi dinle

Kocakafa Nate Headgear Havasında-Lincoln Peirce Kocakafa Nate Headgear Havasında - Lincoln Peirce İÇERİK TANITIMI Nate bundan daha şansız olamazdı. Ama sonra talihi döndü. Birden tek bir hata bile yapmamaya başladı! Ama neden! Perimeter bu böyle ne kadar sürecekti! Saftirik Greg hayranları! Kocakafa Nate’le tanışın. Namıdiğer Rockçı asi. Ama öğretmenlerin gözdesi olmadığı kesin! YAZAR HAKINDA Yazar ve karikatürist olan Lincoln Peirce, Kocakafa Nate adlı çizgi romanın yaratıcısıdır. Kocakafa Nate, Amerika’da iki yüzden fazla gazetede ve günlük İnternet sitesi w. bignate. com’da yayımlanmaktadır. w. poptropica. com adresinden Kocakafa Nate odasını görebilirsiniz. w. bignateboks. com linkinden Kocakafa Nate Serisi daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Yazar, karısı ve iki çocuğu ile birlikte Portland, Maine’de yaşamaktadır. YAZARIN ALTIN KİTAPLAR’DAKİ DİĞER KİTAPLARI Kocakafa Nate, Sınıfta Tek Başına, Kocakafa Nate, Tekrar Sahnede, Kocakafa Nate, Kampa Gidiyor, Kocakafa Nate, Beş Parasız, Kocakafa Nate, Zıvanadan Çıkıyor. PLANLANMIŞ REKLAM ÇALIŞMALARI Hüriyet, Radikal Kitap Eki İlanları, E-Bülten.

Yazar:

indir kitap

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: ALTIN KİTAPLAR
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 22,00 TL

Kitap eleştirileri

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce

y-phil

Romeo ve Juliet'in sorunları olduğunu düşünüyorsan, Ana ve Dylan ile tanışmadın. Her ikisi de tüm aile davalarının annesinin karşı taraflarındadır. İnsanın ilk günlerinden itibaren öfkeli bir kan davası. Ana, görüyorsun, bir melek ve onun göğsü şeytan. Bunu papazına anlatmayı dene! Ana, bir gün okuldan sonra Dylan’da gözaltında toplanır ve kendisini takıntılı buluyor. Fakat Ana, onun bir melek olduğunu ve onun yeni aşkının bir şeytan olduğunu keşfettiğinde, işlerin daha kolay olmayacağını biliyor. Okulundaki diğer melekler onu görmeyi bırakması için onu uyardı. Dylan'ın şeytan arkadaşları onu tehdit ediyor. Bir şeytanla çıkmak için onu öldürmeye hazır görünmeyen tek kişi hakkında en iyi arkadaşı Cheyenne. Ve bu işlerin gerçekten kıllı hale gelmesinden önce. Bu romanın öncülü beni içine çekti. Karakterlerin karmaşıklığı beni okumaya devam etti. İlk bakışta, melekleri ve şeytanları içeren her şeyin oldukça kuru bir ilişki olacağını düşünmek kolay olabilir. Ne de olsa melekler iyidir, şeytanlar kötüdür, değil mi? Durum böyle olmadığına çok şaşırdım. Ana'nın evreninde herkes hatalar yapar, melekler bile. Bir üstünlük kompleksi ile bir cinayet gizemi ve melekler atmak ve sen harika bir sayfa çevirici var. Keşke en iyi arkadaşım için bir meleğim olsaydı. Arp'ta en sevdiğim ABBA şarkılarımı çalmalarını çok isterdim.

2019-12-02 04:05

marcmayoral

Bu kitap çöptü.

2019-12-01 18:59

kirstenlcollier

Bu hemen hemen tipik, tarihi bir romantizm romanı - biraz tahmin edilebilir, ancak güzel bir kaçış oldu. Kayıp kardeşe ilişkin alt arsa gerçekten güzel bir şekilde yapıldı; Bunun ne kadarının tarihsel olarak doğru olduğunu merak ediyorum.

2019-12-01 14:40

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce okumak itibaren EasyFiles

3.7 mb. indir kitap

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce indir itibaren OpenShare

4.9 mb. indir ücretsiz

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce indir itibaren WeUpload

5.1 mb. okumak kitap

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce indir itibaren LiquidFile

4.7 mb. indir

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce indir içinde pdf

4.8 mb. indir pdf

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Kocakafa Nate Tam Havasında-Lincoln Peirce indir içinde epub

3.5 mb. indir ePub