Lirikler internet üzerinden

Lirikler

Lirikler çevrimiçi dinle

Lirikler Ahmet Oktay, Türk Şiri'nin önemli isimlerinden smoke. Şirinden öte ülkemizin özeliklerini ve çağın gereklerini öne alarak yazdığı kuramsal yazılarıyla Oktay, şirimizin anlaşılması için de ayrı bir yere sahip. Bu kitabında şairimizin Pazar yerlerinden dinsel inanç alanına kadar günümüzün insanını ele aldığını, onu hayat pratikleriyle şirleştirdiğini görüyoruz. Kısaca insanımızın descendant dönemde yaşadıklarını lirik bir dil, Marksist bir gözle koyuyor ortaya. Ve her dizede muhalif bir tavra çağırıyor. Kısaca geçmişin mücadele azmini bulacağız ve bugün unuturulmuş değerleri anımsatmayı iş edinen şirsel bir söyleyişi Ahmet Oktay'ın liriklerinde. (Arka Kapak).

Yazar:

indir kitap

Lirikler çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 10,00 TL

Kitap eleştirileri

Lirikler

kingof-egypta503

Çalışan bir anne olarak hayatın vahşice gerçekçi bir resmi. Kitabın odağı, bebeğinize iş gücüne geri döndükten sonra emzirmeye devam ediyor, ancak her kadının işe geri dönmenin, işin baskılarının, bebeklerinden ayrılmasının, pompalamaya uymanın ve iş yerinden aileye odaklanma. Çalışan bir anne olmanın kolay olduğu konusunda herhangi bir yanılsama yaşamayacaksınız, ancak bunu yapan diğer kadınları duymak ve iş baskısını hokkabazlık yaparken bebeğinize sağlamak için mümkün olduğunca pompalamaya ve emzirmeye devam etmeye çalışmak ilham verici. ve aile.

2020-01-01 10:54

namratasharma

Bu kitabın kapsamı beni hayrete düşürdü. O kadar çok şey vardı ki, başlangıçta başlayıp tekrar tekrar dinlemem gerektiğini hissediyorum. Altını çizmek için basılı bir kopya almak istiyorum. Aslında bunu hayatımın geri kalanında inceleyebilirdim. Yazar, çağdaş dünyamızı derinden etkileyen ve daha önce hiç duymadığım birçok konuyu kapsıyor. Aslında kafamın döndüğünü itiraf etmeliyim. Mesela, her yıl milyonlarca sıtmanın hastalarını rahatlatmak için kinin kullanımının arka planını düşünmek, şimdi bile Avrupa geleneğinin tıbbi cephanesinde herhangi bir şeyden daha fazla. Güney Amerika Kızılderili grupları bunları nasıl keşfetti? İnanılmaz bir kitap.

2019-12-21 09:16

dynaro168d536

Büyük alıntı: "Bazıları bebeklerinin talihsizler arasında olacağını biliyor. Kimse bilmiyor, ancak bebeklerinin iddia edilen şanslı azınlıklardan biri olacağını biliyor. Büyük acı çeken herhangi bir kişiyi bekleyebilirdi. En ayrıcalıklı insanlar bile dayanılmaz şekilde acı çekecek, tecavüz edilecek, saldırıya uğrayacak veya vahşice öldürülecek bir çocuğu doğurun. "

2019-12-09 01:27

emilyoneill

Çocukluğumun çoğunu kitaplarında boğulduktan sonra, özellikle de Fear Street Sagas'ı bastıktan sonra, ilk yetişkin kurgu romanını okumak için Stine'ye borçlu olduğumu hissettim. Fena değil, o hala seni nasıl öze çekeceğini biliyor. R.L. Stine hala "it" yapıyor ve bunu öğrendiğim için mutluydum.

2019-12-04 16:38

shirinhamzelou

Lanet olasıca sıkıcı.

2019-12-01 17:28

artmaniak

Bu kitap, yazarın ilk kitabı olan "Alabama'daki Tanrılar" dan küçük bir karakter hakkındadır. Bu kitabı da beğenmedim, çünkü ana karakter "sevilebilir", kesinlikle çılgınca değildi ve konu oldukça karanlık / cesurdu. Yine de çok iyi yazılmış ve hikaye cevapsız sorular olmadan kendini çözüyor (beni her zaman memnun ediyor). Kesinlikle bu yazar tarafından daha fazla okuyacağım.

2019-11-29 08:37

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Lirikler okumak itibaren EasyFiles

5.5 mb. indir kitap

Lirikler indir itibaren OpenShare

3.9 mb. indir ücretsiz

Lirikler indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Lirikler indir itibaren LiquidFile

4.7 mb. indir

Lirikler çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Lirikler okumak içinde djvu

3.3 mb. indir DjVu

Lirikler indir içinde pdf

5.2 mb. indir pdf

Lirikler indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Lirikler indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub