Mumuk Oyuncakçıda internet üzerinden

Mumuk Oyuncakçıda

Mumuk Oyuncakçıda çevrimiçi dinle

Mumuk Oyuncakçıda Mumuk çok heyecanlı, çünkü bu onun oyuncaklarla sort buluşması. Bütün oyuncaklar ona dostça davranıyor ve Mumuk onlardan “sevgi”nin anlamı ile ilgili çok önemli bir şey öğreniyor. Ne mi? Cevabı kitapta!.

Yazar:

indir kitap

Mumuk Oyuncakçıda çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: Yapı kredi yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 3 - 6 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 14,00 TL

Kitap eleştirileri

Mumuk Oyuncakçıda

marcyossi

Bunun için derecelendirmemde parçalandım ... Çeşitli sebeplerden dolayı 3 ile 4 arasında ileri geri gittim ve hala kararımı veremedim! Bu yüzden cömert olmaya karar verdim ve sadece 4 ile gitmek ....

2020-01-09 20:39

ddongcat

Sevdiğim Sözler: “Lansky Catechism”, 10. paragraf ”diye ilan etti. - İstediğiniz zaman ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yiyebilirsiniz! Yani, Viyana çikolatalı pasta ile şnitzel. “Lansky Catechism”, ikinci paragraf: “Hiçbir zaman aynı anda birkaç şey yapmayın, Gestapo sizin için avlanırken kendinizi yıkamamalısınız.” “Almanya'da bir doktoru tanıyordum, bu yüzden adı Adolf Deutschland” dedi. “Ve elbette, o bir Yahudi'ydi.”

2019-12-06 16:34

baptistejean

Bir kitapçıda bulduğum bu Brisingr'in imzalı bir kopyasını satın aldım. Brisingr çok iyiydi ve dördüncü kitabın çıkmasını bekleyemiyorum!

2019-11-29 15:03

danieladamsdesign

Bu kitabı sevdim. Tümden. Paredes'in romanının '36 ile '40 arasında yazdığı, ancak 1990'a kadar yayınlamadığı ilk taslak olduğu söylenirken, açık kusurları (zaman içinde hareketsiz bir hareket tarzı ve kahramanın son bölümündeki tutumundaki keskin değişiklik gibi) onun çifte Amerikalı ve Meksikalı kimlikleriyle ilgili daha önceki çatışmalar), George Washington Gomez'in bu sırada Meksika-Amerikan kimliği hakkında yazan bir kişi açısından yazdığı şekilde, post-modern tavrını öne sürdüğü haliyle belirginliğini bozmaz. kimliğin parçalı ve paradoksal yönleri. Paredes'in (folklorda uzmanlaşmış İngilizce profesörü) W.E.B'yi okumuş olması mümkündür. DuBois ve dolayısıyla metinde görünen çift-bilinçlilik, bunun bir emülasyonudur, ancak her iki durumda da, yazar ustaca sunar ve GWG'nin sosyal ve ekonomik durumuna yönelik tutumu hem güçlü hem de inandırıcı hale getirir. Dahası, Savaş öncesi Amerikan Güney bağlamında, Paredes'in Teksas / Meksika sınır bölgelerinin tarihine yaklaşma biçimi, çatışma ve şiddet, tarihin Amerika'da genel olarak nasıl öğretildiğiyle (ve? o. Yardım edemem ama yazarın, bu kitabı 1940’ta yayımlarsa çok fazla Gringos’u kızdıracağını ve muhtemelen uluslararası çatışmalar sırasında gerekli ulusal birliktelik sırasında ekim anlaşmazlığı yapmakla suçlanacağını bildiğini düşünüyorum. Kitap, ana karakterin gelişiminin kurulmasında uzun zaman alıyor - altı çocuğa kadar odak noktası bile değil - ve aynı zamanda kurgusal Teksas kasabasının tarihini ve politikasını tartışan yerlere geliyor Jonesville’i sınır ülkesi toplumunu bağlamsallaştırmanın bir yolu olarak görüyorum, ama bence bu bu romanın büyüklüğünün bir parçası. Bir topluluğun ve bir toplumun bireyleri besleyen, zorlayan ve engelleyen bir ağ yarattığını göstermek zaman alır. Kitabın sonunda, Gomez’in Amerikan’ın bireycilik idealini kabul etmesi, insanların bütün alanlarını ihmal eden bir ideolojinin iskele edilmesinde kullanılması fikrini kabul ediyor. Bu kitabı yeterince tavsiye edemiyorum ve sadece Chicano edebiyatının değil, kendimizi Amerikalı olarak temsil etmemizdeki çelişkileri ve çatışmaları araştıran bir kanonun bir parçası olması gerektiğini düşünüyorum.

2019-11-29 00:02

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mumuk Oyuncakçıda okumak itibaren EasyFiles

3.2 mb. indir kitap

Mumuk Oyuncakçıda indir itibaren OpenShare

3.4 mb. indir ücretsiz

Mumuk Oyuncakçıda indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Mumuk Oyuncakçıda indir itibaren LiquidFile

3.1 mb. indir

Mumuk Oyuncakçıda çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mumuk Oyuncakçıda okumak içinde djvu

3.2 mb. indir DjVu

Mumuk Oyuncakçıda indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Mumuk Oyuncakçıda indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Mumuk Oyuncakçıda indir içinde epub

3.9 mb. indir ePub