Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 internet üzerinden

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 çevrimiçi dinle

Yazar:

indir kitap

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 13,50 TL

Kitap eleştirileri

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2

fallenmask

Dizinin başında, Justin, en çok mistikleri güvensiz yapan kişiydi. Tutumu, kendini umutsuzca mistiklerin savunmasını bulana kadar yavaşça değişti. Özellikle genç acemi Ellynor, gizemli olduğunu bile bilmiyordu.

2019-12-10 08:19

abdelrahman1234

Bu kitabın çoğunu bir ağaçta okudum. İçinde preslenmiş bir çiçek vardı, geçmiş bir okuyucunun hediyesiydi ve bu tamamen uygun oldu. Seyrek, seyrek. Bu kitabın çoğu ormanın tanımı ve ortaya çıkan renkler ve sesler üzerine çıkan eserler benim için doğru notaları vurdu. Ormanlar açıldı. Bence ağaç yardım etti. Bambi'nin hayatı çabuk geçiyor ve çok nadir göründüğü için olağanüstü karakterleri hatırlamak zor. Fakat meselenin bir kısmı, Bambi'yi takip etmemiz ve yalnızca bambayı, ormanın nasıl değiştiğine, içindeki arkadaşlarının nasıl yaşlandığına ve daha akıllı olmasa da en azından farklı olduğuna sürekli şaşırıyoruz. Salten, Bambi'nin keşiflerinin her birini yeni, şaşırtıcı bir şekilde yeni hissettirmek için elinden geleni yaptı ve ben de onu yakaladım. Bu kitap gizlice felsefedir, çoğu kişi olduğu gibi, ve en azından şimdilik, kendisiyle aynı fikirdeyim, ancak daha fazla bir şey söylemeyeceğim. Benim yerim için çok faydalı bir kitap. Bazı sosyal hicivlerin tadını çıkarmayabilirsiniz (sosyal hicivden hoşlanıyorsanız, Winnie the Pooh'a bakın, muhteşem bir şekilde yapılır), ancak bir gün daha büyümek isteyen herkes için bu mükemmel.

2019-12-09 21:11

nuccio030cf9

Büyüleyici. Peri masallarını ve fantazileri her zaman sevmişimdir.

2019-12-03 05:50

puzzle1102cda3

Bu kitaptan çok şey öğrendim. Benim için büyük fikirler şunlardı: 1. "Anne asması zarar görse bile, bu onun çocukları olduğu anlamına gelmez" ve 2. "İstediğiniz veya sizi çağıran bir şeyden sonra sizi asla incitmez" Kitaplar biraz yavaş okunuyor, ancak yazarı cömert ve tanıdık buluyorum ve kadın psikolojisini efsane yoluyla yeniden inşa etmekten hoşlanıyorum. Aklımda da yeni (tamamlanmış) hikayeler olması güzel.

2019-12-01 03:14

laurenschroer

Yıldız SOUTHIE için bir devamı. İrlandalı proje faresi, kentsel İrlanda-Katolik kökenlerine kızmaya başladı ve punk rock dünyasını keşfederek kimliğini bulmaya başladı. Daha sonra, mirasını görmek için İrlanda'ya bir seyahate zorladı ve mirasının gururu ve kültürünü keşfetti. Kolay okunur ve tamamen şaşırtıcı. Bunu biraz subjektif olarak söyleyebilirim çünkü bu benim yetiştiriciliğime oldukça benzer. Bir konut projesinde yetişmedim, ancak punk kayadan kaçtığım ve kaçtığım bir İrlanda Katolik mahallesinde büyüdüm. İrlanda'ya bir yolculuk yapmadım ve yine de köklerimi yeniden keşfettim.

2019-11-28 02:34

agnessolymos

Kural olarak, vagon treninin hikayelerine fazla düşkün değilim, ama bunu yeterince hızlı okuyamadım! Bu kadar iyi bir kitaptan pratik olarak bu kadar iyi uçma fırsatım olmaz, ancak 24 saat içinde yedekleyebildiğim her an bu kitabı okurum. Neyse ki, kocam çok anlayışlıydı, benimle bir akşam yemeğine çıkmadan yemek yemeden, çamaşır yıkamaktan ve televizyon izlemekten bir gün geçtik. Ve evet ... hayatta kaldı. ; o) Jody Hedlund The Doctor's Lady'de bir şaheser yarattı. Priscilla ve Eli'nin erken ilişkilerinin alay doğasına gülümsememi sağladı ve tam tersine, hiçbir anın yaşamak istemediği bir anda gözyaşlarına boğuldu. Bu yeterli değilse, çok gergin romantik gerilimi yarattı, bir bıçakla kesebilirdim. Ve bu sizin tipik rahatlık hikayenizden değildi. Priscilla ve Eli'nin evliliği, hızlı nehirler, dürüst olmayan rehberler ve ölümcül hastalıklarla uğraşırken Oregon Patikası olmasının tehlikelerine hızla girdi. Sadece seyahat eden arkadaşlarıyla ara sıra kafa kafaya çarpmakla kalmayıp, aynı zamanda gereksiz, ama inandırıcı, duygusal kargaşaya yol açan gerçek düşüncelerini birbirleriyle paylaşmak için de mücadele ettiler. Laura Frantz veya Deeanne Gist hayranı olanlar için, The Doctor's Lady'nin bütünüyle seveceğiniz bir hikaye olduğunu garanti ederim. Daha önce de söylediğim gibi, vagon treninin hikayeleri benim meselem değil, çünkü genellikle geciken ve dikkatimi sürükleyen birkaç bölüm var. Bu kesinlikle böyle değil! Eylem sürekli, zorluklara inanılır ve romantizm yeni ve heyecan verici. Ben zaten bir romanın bu gem için kaleci rafımda bir yer oyulmuş ve orada kalmak olduğuna inanıyorum. :O)

2019-11-28 01:30

laurenschroer

** spoiler uyarısı ** Newbery Honor 1959 Lexile 680 Grade 3-4 Paris'te belirlendi. Armand adında bir hobo, köprünün altındaki yerinde yaşayan bir dul ve üç çocuğu bulur. Çocukları, baba işteyken Noel Baba ile tanışmak için bir mağazada götürür. Çocuklar bir ev istiyorlar. İki zengin kadın çocukları bir eve (tehdit yetimhanesi) sokmakla tehdit ettiğinde, Armand "ailesi" ni çingenelerle arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya alır. Çingeneler gittikten sonra, Armand “ailesinin” yaşayabileceği bir yer olan bekçi olarak iş bulur.

2019-11-28 00:25

bluikss

Gerçekten, gerçekten uzun ve gerçekten, çok hızlı bir okuma. Ancak yazı stili pek iyi değil ve 1100 sayfalık uzunluğa ve 2000 yıllık kapsamına rağmen, umduğum büyük, epik kitap değil. Bu iyi. Harika değil.

2019-11-27 21:08

agnessolymos

Bazı nedenlerden dolayı, bu kitabı gerçekten sevdiğimi ve çok güldüğünü hatırlıyorum. Sanırım yakan piliç benim için yeniydi?

2019-11-27 19:15

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 okumak itibaren EasyFiles

5.1 mb. indir kitap

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 indir itibaren OpenShare

4.7 mb. indir ücretsiz

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 indir itibaren WeUpload

5.5 mb. okumak kitap

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 indir itibaren LiquidFile

4.2 mb. indir

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 okumak içinde djvu

4.3 mb. indir DjVu

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 indir içinde pdf

5.1 mb. indir pdf

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 indir içinde odf

4.5 mb. indir ODF

Okulöncesi Çocuklar İçin IQ Geliştirici Zeka Oyunları 2 indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub