Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye internet üzerinden

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye çevrimiçi dinle

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Ely Ye He Diye Pocoyo Ely'ye Hediye 16 Sayfa,Pocoyo Hikaye Kitabı 16 sayfadır. Okul öncesi çocukların overhead railway becerilerini ve renk kavramını geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Pocoyo Hikaye Kitabı lisanslı ve orijinal bir üründür. Pocoyo Okul Öncesi Gelişimi Destekleyici Yayın GrubuAne-baba tutumları, çocuğun ane-baba ile geçirdiği kaliteli oyun zamanı ve içinde yetiştiği ortamın zenginliği descendant derece önemlidir. Bu nedenle, Can okul öncesi gelişimi destekleyici yayın grubunun içerdiği kavram kitapları, aktivite kitapları, yapbozlar ve kutu oyunları çocuğunuzun farklı duyularına hitap heaven on earth materyalerle zenginleştirilmiş ve öğrenme sürecine aktif olarak katılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Okul öncesi dönemde gelişmekte olan başlıca: Temel kavram bilgisi (sayılar, şekiler, zıtlıklar, duygular gibi),sözcük dağarcığı ve sözel ifade becerileri, görsel ve mekânsal beceriler (görsel dikat, hafıza parça-bütün ilişkisi gibi), overhead railway-göz kordinasyonu ve akıl yürütme gibi becerileri geliştirmeyi, ane-baba ve çocukların kaliteli oyun zamanları geçirmelerini hedeflemektedir.

Yazar:

indir kitap

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: Yumurcak Dünyası
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 0 - 3 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 4,95 TL

Kitap eleştirileri

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye

claudiuskuo

Bu kitabı eklemek zorunda hissediyorum. Aksi takdirde, kitaplardaki tadı yanıltıcı derecede yüksek görünüyor. Amanda Quick'un romanlarını seviyorum. Hepsi bir gizem ve çok mizah unsuruna sahip tarihi romantizmlerdir. Quick ayrıca Jayne Anne Krentz adı altında modern romanlar yazıyor. Modern kitapları sevmiyorum çünkü sık sık psişik karakterleri var.

2020-01-12 09:43

webarmada

Kardeşlerimin Bekçisi sonuçtan beni gözyaşlarına boğdu. Jodi Picoult, kitabın içinde yaşamanıza rağmen sizi hissettiren mükemmel bir yazar. Bu kitabı, hikayedeki iyi duygusal artalanları seven herkese tavsiye ederim.

2019-12-01 05:50

shnaki053703

Bu masalın kendine özgü bir çekiciliği var, sevgi ve umut ve beraberlik dersi veriyor ve imkansızın nihayetinde imkansız olmadığını bulmak. Nesir seyrek ve zaman zaman esprili ya da hoş, ancak seyreklik ve hikaye konularının çokluğu nedeniyle, hikaye hem yavaştır hem de biraz uzun sürüyor. Sonunda çeşitli karakterlerle ilgili birkaç küçük hikayenin sonunda bir araya gelme şeklini takdir ediyorum, ancak her hikayeye eşit bir zaman ayrılmadığından - ve bazı storiller diğerlerinden sadece birkaç taneden daha fazlasını almayacak kadar ilginçtir keşif sayfaları - sonuç benim için her seviyede tam olarak tatmin edici değildi. Bu kitap aynı anda hem derin hem de sığ hissediyor: çok sığ sunulan şiirsel olarak teslim edilmiş derin bir mesaj. Bu insanlar ve onların durumları hakkında daha fazla bilgi edinmek istedim, ki bunlar daha derinliğe ve bağlantıya katkıda bulunacaktı, ama nihayetinde bu kitabı masal ve masal olarak niteleyen eleştiriler doğrudur: karakterler rol oynar ancak bunun ötesinde çok kişiliğe sahip değillerdir. . Bu nedenle, uzaktaki sayfaları (bazen büyüleyiciyse) okumak, onlar hakkında hafif bir sinir bozucu deneyim yaratır. Daha fazlasını istemeye devam ettim ve sadece çerezler aldım - lezzetli çerezler, ama umduğum bayram değil.

2019-11-29 15:03

2410258103e163

Immortals serisindeki ilk iki kitaptan gerçekten çok zevk aldım, fakat bu eski şapka gibi hissettiriyor: biraz öngörülebilir ve yavaş tempolu. Bunu bitirince diziyi okumayı bıraktım.

2019-11-29 08:37

dawidowicz

İkincil İki Edebiyat Metni. Evrensel ve gönül veren.

2019-11-28 18:10

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye indir itibaren OpenShare

5.7 mb. indir ücretsiz

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye okumak içinde djvu

4.5 mb. indir DjVu

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye indir içinde pdf

5.9 mb. indir pdf

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye indir içinde odf

3.1 mb. indir ODF

Pocoyo Hikaye Kitabı 3 Pocoyo Elly Ye He Diye indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub