Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın internet üzerinden

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın çevrimiçi dinle

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın Özet Pisagor, şifa sanatının en kutsal sanat olduğunu söylemiştir. Şifa en kutsal sanatsa, o halde bedenle olduğu kadar ruhla da ilgilenmelidir, çünkü hiçbir varlık, en önemli parçası hasta olduğu sürece sağlıklı olamaz. Tyana’lı Apolionius Bu önemli çalışmada, Kuantum İyileşme, deyince şunu anlıyoruz, kuantum fiziği esaslarına ve Modern bilime göre iyileşme tıbi kuraları ile back-up Tıp, yani Şifacılık öğretisini birleştiren bu kitap, çeşitli hasta vaklarını ve Hastalıklara ilişkin vücutaki ruhsal süredurumlara kuantum mekaniğinin modeleriyle yaklaşım sağlayarak, grafiksel detaylı anlatımını kulanarak, okura sağlıklı ve reap bir yeni çağın şifacı bilgisini kadim öğretileri kuantum mekaniğiyle harmanlayarak aktarmaktadır. Buna göre, bu çalışmanın amacı, zihin-beden-ruh bütünlügünü sağlamaya deniyor ve mutlu olmanın tek şartının, çalışma boyunca, bu üçünün birliğinden geçtiğine inanılıyor. Buradaki "iyileşme"den kasıt ise, Zihin-Beden-Ruh kordinasyonu kastedilmiştir, yani tüm bir zihinsel bedensel ve ruhsal çakra alanlarının helmet bir şifası konu edilmiştir. Hastalıklara karşı bağışıklık sisteminin etkileri muhakak ki, çağımızda artık yadsınamaz bir gerçektir. Fakat ne var ki, buradaki esas amaç, hastalıkları iyileştirmekten ziyade, hasta olmamanın yolarını aramaktır bu esere göre. (Daha da doğrusu "sağlıklı ol"ma ve sağlıklı kalma halini ve sürekliliğini yakalamak ve bu sürekliligi hayat boyu sağlamanın yöntemi araştırılıyor ve analiz ediliyor. ) Buradaki "hastalık" terimi, tıbi referanstan çok, yokluk, yalnızlık, işsizlik, başarısızlık, mutsuzluk, kendini boşlukta hisetme ve değersizlik gibi duygulara refere edilmektedir. Buna göre, İnsan sadece tıbi hasta olmaz, fakir bir insan da hastadır, yalnız bir insan da! Kanser nasıl bir hastalıksa, cimrilik, kabalık, güvensizlik, korku, endişe ve nefret de o oranda hastalıktır.

Yazar:

indir kitap

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: Yason Yayıncılık
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 9,90 TL

Kitap eleştirileri

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın

bobzen

Çaykovski’nin “Apt'in Gölgeleri” serisindeki fantezi evreni devam ederken, onu sınıflandırmak giderek zorlaşıyor. Kesinlikle yüksek fantezi unsurları içerir (süpürme kapsamı, büyülü ırklar, dünyayı kurtarmak için zamana karşı bir yarış), ancak tanımlanması çok kolay olmayan unsurlar da içerir. Yine de High Fantasy'nin tüm tuzakları için burada bulunabilecek başka güzellikler de var. Apt'ın Gölgeleri zaman zaman casus gerilim, cinayet gizemleri ve hatta Steam Punk bileşenlerini ödünç alır; ve etkisi elektrik. Kanlı Mantis, Cheerwell ve Tisamon'un hikaye yaylarına devam ederken, karışıma yeni karakterler de ekliyor. Bunun hikayeyi genişletme etkisi vardır, aynı zamanda hikayenin goblenini zenginleştirir. Sihir, savaşlar, gizli grafik, aldatma ve ihanet var. Her şey, detaylara dikkat ederek mükemmel yazma ve diyalog yoluyla anlatılmaktadır. Daha önce de söylediğim gibi, tüm seri şiddetle tavsiye edilir ve daha da iyi olmaya devam eder.

2020-01-06 17:16

lipi1710

Bu kitabı okudum çünkü çocuk ve gençlik bakım çalışanıyım ve mevcut düşünceyi etkileyen materyalleri okumanın önemli olduğunu düşünüyorum. Bir uygulayıcı olarak, bu konuyu okuduğuma sevindim, yazara hemen hemen her konuda katılıyorum. Akran ilişkilerinin çocuk gelişimi üzerindeki etkilerini düşünmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Fakat Harris işareti kaçırdı. Harris, kuşkusuz, çocukların gelişiminde güçlü bir etkiye sahip olduğu konusunda şüphesiz. Bununla birlikte, tezi o kadar aşırı ki basit. Çocuklar, ebeveynler, akranlar, öğretmenler, medya vb. Gibi birçok ajan tarafından sosyalleştirilir ve etki karşılıklıtır. Sosyalleşmeyi açıklamak için sistem teorisini kullanan Urie Bronfenbrenner (sp ??) gibi büyük düşünürlerin çalışmalarını tamamen görmezden geliyor. Ayrıca, bir başka gözden geçiricinin önerdiği gibi, saldırdığı çalışmaların bazılarının kusurlu olması (ve yazarın bunu iddia etmekte haklı olduğu), hipotezlerinin mutlaka yanlış olduğu anlamına gelmez. Bunu kanıtlayacak kadar ileri gitmiyor. Bunu ispatlayabilmesinin tek yolu, aslında, araştırmayı kopyalamaya çalışmak, herhangi bir tasarım hatasını düzeltmeye çalışmak. Tezini hazırlamak için alıntı yaptığı çalışmaların bazıları eşit derecede kusurlu. Asıl yazı kalitesi kötüdür. Yazarın mizah girişimleri düz düşme eğilimindedir. Kendisini çok fazla tekrarlıyor. Tezine ulaşmak çok uzun sürüyor ve sonunda bir kez yaptığında, kitabın sonuna kadar gelmesi sonsuza dek sürüyor. Yazarın iyi bir editöre ihtiyacı vardı. Bu kitap ebeveynlere tavsiye edebileceğim bir kitap değil. Uygulayıcıların kitaba bir bakış atmasını tavsiye ediyorum, çünkü Harris'in fikirleri şu anki kültür üzerinde bir etkiye sahip görünüyor. Sadece bu kitaptaki gerçek cevapları aramayın; bunun için çok basit ve aşırı.

2019-12-02 23:06

rosy430

İnanılmaz derecede anlayışlı ve ilham verici. Diğer kayda değer modern "dışlamalar" ve Amerikan gençleri arasında harika karşılaştırmalar yapılıyor, öyküsünün neden rahatsız edici olduğunu açıklıyor.

2019-11-29 01:07

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın okumak itibaren EasyFiles

3.3 mb. indir kitap

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın indir itibaren WeUpload

5.6 mb. okumak kitap

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın indir itibaren LiquidFile

3.5 mb. indir

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın okumak içinde djvu

3.2 mb. indir DjVu

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın indir içinde pdf

4.1 mb. indir pdf

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın indir içinde odf

4.6 mb. indir ODF

Şifa Rehberi-Kuantum İyileşme Kitabı-Ayhan Aydın indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub