Tanık - Pınar Eğilmez internet üzerinden

Tanık - Pınar Eğilmez

Tanık - Pınar Eğilmez çevrimiçi dinle

“Relative TANIK. Olmuş bitmiş her şeyin ve olup olacak her şeyin tanığı. Birlikte çok eğleneceğiz. Gösteri yeni başlıyor. ” “Bazen beklenmedik şeyler olur. İyi ya da kötü dediğin. Oysa senaryonun kendisinin hiç umurunda değildir, senin ne beklediğin. ” Eskort Rüya Nilay Kosova, müşterilerine “Aşk Simülasyonu” adlı hizmet paketleri sunarken, kendini çözülmemiş bir cinayetin ve anesinin giderken bıraktığı sırların ortasında bulacaktır. Kayıp bir kitap ve gizemli bir TANIK, varoluşun anlamı peşinde savrulan Nilay’ı, yaşam tapınağının en f key dehlizlerine indirecektir. Pınar Eğilmez, okurlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Uçan Tabut adlı romanının ardından Tanık’ta, bizi soluk soluğa okuyacağımız bir maceraya sürüklüyor. Yazar Hakında: Pınar Eğilmez, 1975’intensive Mersin’de doğdu. Hacetepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde, İngilizce Mütercim Tercümanlık eğitimi aldı. Takip eden yılarda, aralıklarla yurtiçinde ve Kuzey Afrika'da bulunan yazar, halen Basra Körfezi’nde yaşıyor. 2017 yılında kendi imkânlarıyla bastırdığı Uçan Tabut adlı romanının ses getirmesi ve kendi okur kitlesini yaratmasını takiben Tanık adlı ikinci romanı ile Doğan Kitap ailesine katıldı. Evli ve Ada'nın anesi.

Yazar:

indir kitap

Tanık - Pınar Eğilmez çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 26,00 TL

Kitap eleştirileri

Tanık - Pınar Eğilmez

jmviet843b

This book is full of pathos. The people in it want you to love them, and I did.

2020-08-22 02:01

bizken

Yasak Renkler (禁 色, Kinjiki?) Yukio Mishima'nın 1968'de çevrilmiş bir romanıdır. Kinjiki adı eşcinsellik için bir örtmece. Kanji "" yasak "anlamına gelir ve 色" renk "anlamına gelse de" erotik aşk "anlamına gelir. "Kinjiki" kelimesi, Çin mahkemesinde çeşitli rütbelere sahip kişiler tarafından giyilmesi yasaklanmış renkler anlamına da gelir. Ana temalar Yukio Mishima'nın romanı, eşcinsel bir erkeğin genç bir kadınla evliliğini anlatıyor.

2020-01-10 16:03

junyi85

Christie'in daha iyi gizemlerinden biri - ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var

2019-11-30 12:44

evanscreativestudios

İncil'in geri kalanının bu başarıya ulaşmasını diliyorum. Bunu okumalısın ve bana güvenebilirsin, ben bir peygamberim. İşaya

2019-11-29 14:32

jeguelre

Bu kitabı okumakla ilgilenmedim ama kitap kulübüm seçti, ben de uydum. Bu kitaptan çok hoşlandığım pek çok şey vardı - Jack'in sesini okumayı çok sevdim, tüm hikayenin esaretleriyle ilgili olmadığına sevindim, ve Ma'nın neden yaptığı sorusunun yarısına kadar olmadığına sevindim. Sadece yaşlanmış Nick, doğduğunda kendisini yetişmiş durumda tutmak yerine Jake'i bir hastaneye götürmedi. İlginç bir okuma ve bazen tatlı. Kaçırılmayı içeren bir kitap hakkında söylenecek garip görünüyor.

2019-11-28 22:51

miguelsaenz

Bunu şimdilik rafa koymak zorunda kaldım, ancak ilk birkaç bölümü okudum. Banyoda ya da sehpaya bırakacağınız (seçtiğiniz) kitaplardan biri. Şimdiye kadar öğrendim ki, ortalama olarak Amerikalılar her gün yalnızca bir saatlerini yemeklerini yiyerek geçirirler. Ve neden diğer ülkelerdeki insanların daha sağlıklı olduklarını merak ediyorlar?

2019-11-28 19:21

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Tanık - Pınar Eğilmez okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Tanık - Pınar Eğilmez indir itibaren OpenShare

4.3 mb. indir ücretsiz

Tanık - Pınar Eğilmez indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Tanık - Pınar Eğilmez indir itibaren LiquidFile

3.5 mb. indir

Tanık - Pınar Eğilmez çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Tanık - Pınar Eğilmez okumak içinde djvu

4.8 mb. indir DjVu

Tanık - Pınar Eğilmez indir içinde pdf

3.1 mb. indir pdf

Tanık - Pınar Eğilmez indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Tanık - Pınar Eğilmez indir içinde epub

5.5 mb. indir ePub