The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby internet üzerinden

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby çevrimiçi dinle

The Key + Cd (Nuance Research workers Level - 3) - Denise Kirby It’s just a litle key. Someone sent it in the drop. But the person it was sent to never got it – and lightweight knows who sent it. So now it’s in the Dead Leter Ofice at the city post ofice. When Dany hears about it, he decides to solve the ‘’POPULAR braintwister of the LITLE key. ’ Dany and his partner Ema search for parting shots al over town. Who sent the key? Who was it for? And, what does it open?.

Yazar:

indir kitap

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: NÜANS PUBLISHING & BOOKSTORE
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 23,00 TL

Kitap eleştirileri

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby

oconnorr

Haber sayfasında bitirdiğimde yazdığım şey buydu ve benim için yeni bir ufuk açıldı. "Son zamanlarda okuduğum en büyük kitaplardan biri, fayda, kader, ufuk ve zevk, ve tekrar tekrar, kapsamlı bir şekilde veya kanıtlanmış, Ey Rab'mde aklıma, dinimizin evlatlarında bile olmadı. Onların görüşüne göre, ilerleme tek gerileme haline geldi mi? !! Otuz yıldan daha uzun bir süre önce yazılmış olmasına rağmen, bu düşüncenin ve halkının kaygıları hala aynıdır ve sorunları ve çözümleri “bilinç çözümdür, okuma kapıdır ve yarın kanımızda ve sözlerimizde ve devrimlerimizdedir. Güneş ışınları başlamış, yakında seni okuyacağım, Jadaan yakında .. Orada! "Eğer beş yıldızın üstünde olsaydı, ona verirdim.

2019-12-12 20:39

buddhasem

Nedense bu kitabı okumaya başladığımda beynim tamamen orada değildi, çünkü en başta kafam karıştı. Neden olduğundan emin değilim, ama içine girmem çok uzun zaman aldı ve aslında iki ay boyunca çantamda dolaştım. Bir kez yaptım, üzerinden uçtu. Gwyn'in öykülerinden ve memleketimizdeki birçok yerden bahsettiği gerçeğinden her zaman zevk alıyorum. Karakterlerin tam olarak nerede olduğunu hayal edebilmek için okumak çok eğlenceli. Yıllar boyunca Pittsburgh şehir merkezinde bir haberci olarak çalışıyordum ve terzinin dükkanının bulunduğu sokağı tam olarak biliyorum (ve tabii ki herhangi bir Pittsburgher, Doları Bankası binasını ve ünlü aslanlarını bilir). Bir süredir şehir merkezine girmedim, bu yüzden bu yerlerin yanı sıra diğerlerini de ziyaret etmek güzeldi. Her zamanki gibi, Gwyn'in sizi salgılamak isteyen erkek karakterlerini tanımlamanın harika bir yolu var. Bu yazarı bir Colin Firth Google uyarısı sonucunda buldum çünkü ilk kitabı olan "Bay Darcy'yi Baştan Çıkarmak" Colin’den sıkça bahsetti. Hemen Gwyn'in kesinlikle iyi bir ruh olduğunu biliyordum! Bu kitap bu düşünceyi kanıtlamaya devam ediyor. Kahramanımız Hugh Hawksmoor, benim favorilerimden biri olan Patrick Dempsey'ye biraz benziyor! (ve sonuna doğru Gwyn yine Colin'in ismini sıkmayı başarır!) ** BAZI SPOİLLER İÇEREBİLİR ** (büyük bir şey değil) Storywise olsa da bazı sorularım oldu. Bunu henüz kaçırmış olabilirim (dediğim gibi, beynim azalmış bir durumdaydı) ancak Nathaniel'in kim olduğunu veya amacının hikayenin amacının ne olduğunu tam olarak bilemedim. Ayrıca, hattın bir yerinde, Joss'un belki de çocukken Hugh (Monk) hakkında bir şeyler hatırlayacağını ummuştum. Görünüşe göre unutulmaz gözlerinden bahsetti ve belki de hafızasını sarsacak bir şey olduğunu düşündüm. Belki de Nathaniel'in kendisine Monk dediğini duymuş ve bu bir şeyi mahvedecektir. Herhangi bir şey. Sonundan bir noktada, Hugh'yu içeren bir çocukluk çağı flaşı geçireceğini ummuştum. (Sonra tekrar, kesinlikle gençliğimin hiçbir şeyini hatırlamıyorum, bu yüzden .....) Joss'un çok genç olması gerçeğini de beğenmedim. Bence bu duygunun tanımına "kızgınlık" denebilir! hahaha. Sonuçta, güzel bir okuma - her zamanki gibi!

2019-11-29 12:44

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby okumak itibaren EasyFiles

3.7 mb. indir kitap

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby indir itibaren OpenShare

5.1 mb. indir ücretsiz

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby indir itibaren LiquidFile

5.5 mb. indir

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby okumak içinde djvu

3.6 mb. indir DjVu

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

The Key + Cd (Nuance Readers Level - 3) - Denise Kirby indir içinde epub

4.1 mb. indir ePub