Turgut Özal'ın Anıları internet üzerinden

Turgut Özal'ın Anıları

Turgut Özal'ın Anıları çevrimiçi dinle

*"Menderes'in vizyonu vardı. Ama neyi, nasıl yapacağını bilmiyordu! İsmet Paşa çok tutucuydu. Demirel'in vizyonu, 70'lerden sonra iyice geriledi!" *"Türkiye'yi 27 Mayıs'tan beri seçilmişler değil, atanmışlar yönetiyor. " *"Rejim memurları kobay olarak kullanmış. " *"Namaz kılmayı üniversitede öğrendim. Gizli gizli Arapça ezan okurduk. " *"Bizi susturabildikleri anda yeni sistem ölecek, eskiye dönüş olacaktır. " Elinizdeki kitapta, ülkemizin en yetkin gazetecilerinden Mehmet Barlas'ın Cumhuriyet döneminin en çok tartışılan, en vizyoner liderlerinden rahmetli Turgut Özal'la hayatının descendant yıllarında gerçekleştirdiği röportajlar yer alıyor. Kitapta Özal, ülkemizin dünü, bugünü ve geleceğine ilişkin hala geçerliliğini ve önemini koruyan görüşler dile getiriyor. Yayınevimiz, ülkemizin ve dünyanın devasa sorunlarla, açmazlarla ve belirsizliklerle karşı karşıya kaldığı bir zaman diliminde Özal'ın Anıları'nı yayımlayarak siyaset ve ekonomi dünyamıza anlamlı bir katkıda bulunuyor. Barlas'ın kitabı, yabancı kaynaklarda Özal hakkında en fazla referans olarak başvurulan kitaplardan biri. .

Yazar:

indir kitap

Turgut Özal'ın Anıları çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: Birey Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9789758257676
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Turgut Özal'ın Anıları

bluikss

The Constant Princess'i okumadan önce bu kitabı okudum. Onu sevdim! Kitap filmden çok şaşırtıcı ve daha iyiydi. Skandal, ilişkiler ve tarih beni daha fazla bilgi için yalvarıyor!

2019-11-29 02:18

jeguelre

Sonunda bu kitaplar hakkında merak uyandırıcı bulduğumu tespit ettim. Bölünmüş anlatım! Yazarın katili veya Lindsay'in arkadaşlarından birini takip ettiği, üçüncü şahısta her şeyi bilme tarzında bazı bölümler var, sonra diğer bölümler de ilk kişi olarak Lindsay tarafından anlatılıyor. İlk kitabı okuduktan sonra, yarının diğer kadınlardan birinin birinci şahıs anlatıcısı olmasını beklerdim. Ne yazık ki, bütün bu kitaplar Lindsay’ı takip ediyor. Bu üçüncü kitap, dördüncü cinayete kadar, kısmen kötü adamlar için kök salıyordum - yozlaşmış CEO'larla ve sağlık örgütlerinin etik dışı liderleriyle savaşacaktı. Aslında bu insanların öldürülmesi gerektiğini düşünmüyorum, ancak şekillendirilmeleri gerekebileceğini düşünüyorum. Sonuncusu, şaşırtıcı bir şekilde şaşırtıcıydı; ancak, ölümlerden sorumlu olan kişinin, Patterson'un bir romanını okurken, her zaman beklenenden biraz farklı biri olacağı beklenebilir. Genel olarak, zorlayıcı bir okuma ve bir buçuk gün değer okumak beni aldı. (Yaptığım tek şey bu kitabı son bir buçuk gün okumak değildi, başka şeyler de yaptım ... işe gitmek gibi.)

2019-11-28 09:05

memoriesxiaomeng

Başka bir Kadın Cinayet Kulübü hikayesi, yeni arkadaşımız Yuki'yi kulübe tanıtmak ... araştırmanın sonucunun inanılmaz olduğunu düşünmeme rağmen, gerçekten de sona erebilecek tek yol bu. Sonunda katil (ler) benim için büyük bir sürpriz oldu.

2019-11-28 09:05

laurenschroer

Aslında seks hakkında değil, bu yarı-biyografik kitap, Michon'un boşanma mücadelesinin komik hikayesini ve sevgi arayışını anlatıyor. Durumlarından bazıları acı verici bir biçimde komik ve listelerin ve ipuçlarının tümü çılgınca. İlişkilerle mücadele ediyorsanız veya sadece gülmek istiyorsanız bu kitabı şiddetle tavsiye ederim.

2019-11-28 02:34

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Turgut Özal'ın Anıları okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Turgut Özal'ın Anıları indir itibaren OpenShare

5.5 mb. indir ücretsiz

Turgut Özal'ın Anıları indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Turgut Özal'ın Anıları indir itibaren LiquidFile

5.5 mb. indir

Turgut Özal'ın Anıları çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Turgut Özal'ın Anıları okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Turgut Özal'ın Anıları indir içinde pdf

3.1 mb. indir pdf

Turgut Özal'ın Anıları indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

Turgut Özal'ın Anıları indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub