Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi internet üzerinden

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi çevrimiçi dinle

Melissa: genç bir kız ve günlüğü. Sevgi, aşk, kendine güven, arkadaşlık, cinselliğin keşfi, duygusal ensue gitler, arayışlar ve kayboluşlar. Dürüst, açık, çekici, düşündürücü, insanın içine işleyen ve herşeyden öte cesur itiraflar. İtalyada Susanna Tamaro'nun kitabı kadar diabolus bu kitap ailelerin çocuklarıyla konuşmadıkları, öğretmedikleri tek konudan bahsediyor:cinsellik "Gözalıcı bir şekilde kendinden emin olan bu lise öğrencisinin itiraflarının yarattığı şok dalgaları hala gündemde. " The Eras " Çaresizliği açığa vuran, aslında acı dolu bir kitap bu, Melissanın neden kendini böylesine bıraktığını anlamak, derinliğini çözmek benim için kolay olmadı ancak beni yüreğimden yakaladı. " IlNuavo " Çok büyük bir etkisi olan küçük kitap. " New York Eras Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi, İtalya'da 1. 000. 000 adet satıldı. İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Amerika, Kanada, Rusya, Yunanistan, İngiltere'nin de aralarında olduğu 26 ülkede satış rekorları kırdı. Film hakları Francesca Neri tarafından alındı. Melissa Panarello 3 Aralık 1985 yılında Sicilya Adasında bulunan Katanya kentinde doğdu. Dört yaşında yazı yazmaya başladı. Dokuz yaşında "Meleklerin Uçuşu" isimli bir font yazmıştı. On iki yaşındayken Nazizmi anlatan yazısı ile Newspaper Tournament yarışmasında ikincilik kazandı. Okulu yarım bıraktı. Özel dersler alarak eğitimini sürdürüyor. "Max" ve benzeri dergilere yazılar yazıyor. .

Yazar:

indir kitap

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: Okuyan Us Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9789756287293
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi

kusnadiportfolio

Filmi zaten gördüm ama kitabı okumadım.

2019-12-07 12:13

mojca

** spoiler uyarısı ** Bugün birçok insanın sahip olduğu zihniyeti düşünerek, herkese bu kitabı okumasını şiddetle tavsiye ederim. Etkili İnsanların 7 Alışkanlığına aşina olmak, bu neredeyse onun bir arkadaştır. Günlük deneyimde gördüğüm şey, birçok insanın neler olup bittiğini ya da inisiyatif alma eğiliminde olduğunu umursamadığıdır. İnisiyatif alan biri olmak, birçok insanda gördüğüm iyi bir nitelik, ancak sorunların üstesinden gelmek için kullandıkları yöntem bu. Kitap tanıtımdaki ana noktaları ortaya koyuyor: Bir sürücü var ve bir fil var ve her ikisi de bir yolculuğa çıkarken ya da yola girerken birbirleriyle senkronize olduklarından emin olmak önemlidir. Lise öğrencilerine ve kolej öğrencilerine durumlarla nasıl başa çıkılacağı konusunda eğitim vermek açısından, bu onlara maruz kalmak için mükemmel bir kavramdır. Elbette, hepimiz onlara “kazan-kazan durumları” oluşturmalarını öneriyoruz, ancak genel olarak, bu kitap insanlara nasıl uzun vadeli ve etkili “kazan-kazan durumları” yapmaları gerektiğini öğretiyor.

2019-12-05 23:17

angelikarychert

Bu kitabı dört gözle bekliyordum ve ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım. Dedektif kurgu severim, LA'yı da severim ve LA dedektiflik öykülerini çok severim. Ama bu sadece benim için bir araya gelmedi. Bu şiddetle tavsiye geldi bir ayıp değildir. Ve yeni bir yazar ve dizi bulmak istemiştim. Oh iyi.

2019-11-30 02:04

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi indir itibaren WeUpload

3.5 mb. okumak kitap

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi indir itibaren LiquidFile

3.6 mb. indir

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi okumak içinde djvu

3.7 mb. indir DjVu

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi indir içinde pdf

4.7 mb. indir pdf

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi indir içinde odf

5.2 mb. indir ODF

Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi indir içinde epub

5.9 mb. indir ePub