Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber internet üzerinden

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber çevrimiçi dinle

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debie Macomber Sonlar, insanı hayata bağlayan yepyeni başlangıçlardır… Kimi zaman hayatın karmaşasından başımızı kaldırmak, dertlerimizi geride bırakmak ya dreads bize zarar veren alışkanlıklarımızdan kurtulmak için bir yol bulmaya çalışırız. Ve bu arayışta en büyük yardımcımız dostlarımız olur, sadece iyi değil kötü günde de yanı başımızda duran ve her sonun bir başlangıca vesile olduğunu hatırlatan can dostlarımız… Sihirli bir dokunuşa ihtiyaç duyan insanların yaşadıklarını sımsıcak bir dile anlatan bu classic, bizleri umut aşılayan bir dünyanın içine çekiyor. - “İşin ucunda unutulmaz karakterler yaratmak varsa, bunu Debie Macomber’dan daha iyi kimse yapamaz. ” BokPage “Macomber farklı hayatları bir araya getirerek, hayata dair yaşanan pek çok duyguyu samimiyetle işliyor ve her kitabı yüzlerde tebesüm yaratan bir sonla bitirerek okuyucusuna umut aşılıyor. ” Movers Wekly “Macomber, mucizelerle dolu sokağında yaratığı skirt eşsiz skirt de keyif veren yepyeni olaylarla okuyucuları büyülemeye devam ediyor. ” Library Periodical “Debie Macomber’ın her kitabı en iyi kitabı, okurlar Yeni Başlangıçlar Mevsimi’yle bir kez daha tatmin olacaklar. ” Boklist.

Yazar:

indir kitap

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: MARTI YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 27,50 TL

Kitap eleştirileri

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber

pandakafa

I hate to give a less then positive review for a book but I am really disappointed with this one. When I read the first one I thought – hey, this is an interesting story line, and the characters are attention-grabbing. But as the stories progressed the plot got more and more tangled. I feel as though the author keeps changing her mind on what she wants. Facts don’t add up and the writer has simple changed statements that she made earlier on or said ‘oh that was misunderstood’. Although I was interested after reading the reviews on the first one I’m not pleased with the sequels as they get more and more confused. That being said I feel that this author does have promise. She has very interesting ideas but I feel that she needs to work more on her consistency and descriptions. It is a fascinating idea and I love it because it is so different from anything else out there! I don’t normally care for vampires but she casts them in an intriguing and out of the ordinary way. Keep working! It takes time to become a great writer and she is definitely on the right path, she just needs a little more practice!

2020-09-18 17:44

tauelago

Beyazai, son beş yılda dramatik literatürümüzdeki en etkili kalem oldu. Beyazy şov geleneğimizi iyi biliyor. Zaten ansiklopediyi okumanızı tavsiye ederim. https: //www.goodreads.com/author_blog ...

2019-11-30 09:50

vahid1danesh

Bu benim ilk Dave Robicheaux romanımdı. Okunabilir ve eğlenceli buldum - fırsat verildiğinde başka bir tane seçerdim ama bunu yapmak için çok çaba sarf etmeyeceğim.

2019-11-28 21:08

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber indir itibaren WeUpload

3.7 mb. okumak kitap

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber indir itibaren LiquidFile

3.8 mb. indir

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber okumak içinde djvu

4.6 mb. indir DjVu

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber indir içinde pdf

3.7 mb. indir pdf

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub