Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner internet üzerinden

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner çevrimiçi dinle

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner Zihinden Matematik kitabı, konusunda uzman öğretmenlerin danışmanlığında, Milî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde hazırlanmıştır. Zihinden Matematik serisinde yer alan kitaplar, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak hem okuldaki başarılarına hem de zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla tasarlanmıştır. Zihinden Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kulanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Kitapların içeriği, çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumaması için günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği eğlenceli bir oyun hâline getiren Zihinden Matematik sayesinde, çocuklar matematiği çok sevecekler ve eğlenerek öğrenecekler.

Yazar:

indir kitap

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner çevrimiçi ve ücretsiz oku

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: 1001 Çiçek Kitaplar
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 7,50 TL

Kitap eleştirileri

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner

linglingyang

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım .... sadece içeriği değil, aynı zamanda Robin McGraw'ı tanımak. Hayatın bir dizi seçenek olmasıyla ilgili tekrar eden mesajını seviyorum. Biz olmayı seçtiğimiz kişiyiz! Kendi aile problemleri ve anne olarak uğraşması gereken konular hakkındaki dürüstlüğü çok cesaret vericiydi. Evde anne olarak oynadığı rol için ona hayranım ve şimdi kitap yazmak gibi bir şey üstlendiği için hayranım çünkü yapmak istediği bir şey. Kendi kimliğini kaybetmedi ve sadece oğulları büyüdüğü ve evden çıktığı için evde oturup kendi içinde sürünmekle kalmıyor. Bir kadının ruhlarını kaldıracak hızlı ve kolay bir okuma!

2020-01-24 05:10

davidevigano

Kesinlikle lezbiyen edebiyatında çığır açan bir kitap ve okumak ilginç. Ama (başlıktan tahmin edebileceğiniz gibi) çok üzücü.

2020-01-17 19:58

ifrozen

Bu gerilimin bazı şaşırtıcı komplo twit'leri var ama genel olarak inanılmazdı. Korunaklı bir belgesel film yapımcısı sertleşmiş bir paralı asker casusuna nasıl güvenebilir? Bunun tek dud olup olmadığını görmek için Abbots kitaplarından birini deneyeceğim.

2019-12-11 04:40

yunleima20a6f0

2016 yılında tekrar okuyun.

2019-12-07 10:44

lynndesign

Etkileyici, anlayışlı, yürek kırıcı. Rachel McAdams ve Eric Bana'yı bu sonbaharda Clare ve Henry olarak görmek için sabırsızlanıyorum!

2019-12-05 13:29

djamalcg

Bunu okumaktan biraz sıkıldım. Diğer korkutucu Joyce Carol Oates'in kitaplarından farklıydı, iyi yazılmış ve ilginçti, ama biraz sürüklendi. 190 yaşımdaydım ama az önce bitirdim. Geri dönüp gerisini gerçekten okumak istediğimden emin değilim. Olabilir. Olsa iyi bir okuma oldu.

2019-12-02 06:10

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner okumak itibaren EasyFiles

4.1 mb. indir kitap

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner indir itibaren OpenShare

3.4 mb. indir ücretsiz

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner indir itibaren WeUpload

5.8 mb. okumak kitap

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner çevrimiçi ve ücretsiz oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner okumak içinde djvu

5.9 mb. indir DjVu

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner indir içinde pdf

4.2 mb. indir pdf

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Zihinden Matematik 5. Kitap - Garda Turner indir içinde epub

3.8 mb. indir ePub